Справа № 636/1171/16-ц
2/636/953/16
Іменем України
про відкриття провадження у справі
28 квітня 2016 року м. Чугуїв
Суддя Чугуївського міського суду Харківської о6ласті ОСОБА_1, розглянувши позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання права власності в порядку спадкування за законом,
Позивач звернулась до суду з позовною заявою до ОСОБА_3 про визнання права власності в порядку спадкування за законом.
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 119, 120 ЦПК України.
Керуючись ст. ст. 11, 122 ЦПК України, суд -
Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання права власності в порядку спадкування за законом.
Призначити відкрите судове засідання на 30 травня 2016 р. на 13 год. 10 хв.
Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати у строк до 30 травня 2016 року письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Копію ухвали направити сторонам у справі. Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя -