Рішення від 14.04.2016 по справі 922/389/16

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 715-77-21, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"14" квітня 2016 р.Справа № 922/389/16

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Кухар Н.М.

при секретарі судового засідання Руденко О.О.

розглянувши справу

за позовом Департаменту економіки та комунального майна ОСОБА_1 міської ради, м.Харків, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - ОСОБА_1 міська рада, м.Харків,

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Легат 2013", м.Мерефа Харківського району Харківської області,

про спонукання до укладення договору

за участю представників:

позивача - ОСОБА_2 (довіреність № 19/0/45-16 від 13.01.2016р.);

відповідача - ОСОБА_3 (довіреність б/н від 29.02.2016р.);

третьої особи - ОСОБА_2 (довіреність № 08-11/7743/2-15 від 30.12.2015р.);

ВСТАНОВИВ:

Департамент економіки та комунального майна ОСОБА_1 міської ради звернувся до господарського суду з позовною заявою про спонукання Товариства з обмеженою відповідальністю "Легат 2013" укласти договір про пайову участь у розвитку інфраструктури м.Харкова у запропонованій позивачем редакції.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 17.02.2016р. за вищевказаним позовом було порушено провадження у справі № 922/389/16 та розгляд справи призначено на 01.03.2016р. об 11:45 год. Даною ухвалою до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, було залучено на стороні позивача ОСОБА_1 міську раду.

У судовому засіданні представники позивач та третьої особи на стороні відповідача підтримали заявлені позовні вимоги у повному обсязі.

Представник відповідача проти позову заперечував, посилаючись на те, що реконструкція проводилась у окремих приміщеннях, а не у всій будівлі.

У судовому засіданні оголошувались перерви до 21.03.2016р. до 11:45 год. та до 14.04.2016р. до 12:10 год.

Після перерви учасники судового процесу своїх позицій у справі не змінили.

14.04.2016р. відповідач надав до суду письмові пояснення, в яких зазначив, що к даному випадку має місце реконструкція без зміни зовнішньої конфігурації об'єкта по зовнішнім контурам фундаменту, для якої містобудівні умови та обмеження не надаються, а тому у органів місцевого самоврядування відсутні повноваження щодо можливості самостійно чи в судовому порядку залучити замовника будівництва до пайової участі у розвитку інфраструктури міста.

Розглянувши матеріали справи, вислухавши пояснення учасників судового процесу, суд встановив наступне.

На виконання вимог ч. 1 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", рішенням виконавчого комітету ОСОБА_1 міської ради від 09.11.2011р. № 804 (зі змінами, внесеними рішенням від 22.05.2013р. № 319), було затверджено Порядок пайової участі замовників у розвитку інфраструктури м.Харкова (далі - Порядок), який містить механізм залучення замовників до пайової участі у розвитку інфраструктури м.Харкова.

Відповідно до Свідоцтва на право власності на нерухоме майно № 25928614 від 22.08.2014р., відповідач у справі, Товариство з обмеженою відповідальністю "Легат 2013", було власником нежитлової будівлі літ. "АГ-1", загальною площею 2387,7 кв.м., яка розташована за адресою: м.Харків, пр.Московський, 257.

Згідно Декларації про готовність об'єкта до експлуатації, затвердженої Департаментом ДАБІ у Харківській області від 26.08.2015р. № ХК143152380612, Державна архітектурно-будівельна інспекція України завсідчила відповідність закінченого будівництвом об'єкта: реконструкція нежитлової будівлі літ. "АГ-1" по пр.Московському, 257 в м.Харкові під багатофункціональний комплекс та підтвердила його готовність до експлуатації. Загальна площа будівлі становить 2260,0 кв.м.

У відповідності до приписів Порядку пайової участі замовників у розвитку інфраструктури м.Харкова, ОСОБА_4 соціально-економічного розвитку, планування та обліку Департаменту економіки та комунального майна листом від 19.06.2015р. № 533/0/124-15 повідомило Товариство з обмеженою відповідальністю "Легат 2013" про необхідність звернення до виконавчих органів ОСОБА_1 міської ради для укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури м.Харкова.

Проте, будь-яких звернень від ТОВ "Легат 2013" до Департаменту економіки та комунального майна, а також до ОСОБА_1 міської ради не надійшло.

ОСОБА_4 соціально-економічного розвитку, планування та обліку Департаменту економіки та комунального майна від 02.12.2015р. № 973/0/124-15 до відповідача було направлено два оригінали договору про пайової участі у розвитку інфраструктури м. Харкова для розгляду та підписання.

Відповіді на зазначений лист, підписаного договору або протоколу розбіжностей до нього від ТОВ "Легат 2013", до Департаменту економіки та комунального майна та ОСОБА_1 міської ради не надійшло.

Відповідно до ст. 143 Конституції України, органи місцевого самоврядування вирішують питання місцевого значення, віднесені законом до їх компетенції.

Згідно ст. 144 Конституції України та ст. 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", органи місцевого самоврядування при виконанні своїх функцій приймають рішення, які є обов'язковими для виконання на відповідній території.

Відповідно до ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", замовник об'єкта будівництва зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту (окрім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті) та укласти договір про пайову участь з органом місцевого самоврядування до прийняття об'єкта містобудування в експлуатацію.

При цьому, за приписами ст. 4 "Про архітектурну діяльність", під будівництвом слід розуміти як нове будівництво, так і реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт та знесення об'єкта містобудування.

Відповідно до ст. 2 вищевказаного Закону, під забудовою територій слід розуміти діяльність державних органів, органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб, яка передбачає, зокрема, будівництво об'єктів, реконструкцію існуючої забудови та територій.

У пункті 1 Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011 № 45, визначено, що будівництво - це нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація та капітальний ремонт об'єктів будівництва; об'єкт будівництва - це будинки, будівлі, споруди будь-якого призначення, їх комплекси, лінійні об'єкти інженерно-транспортної інфраструктури.

Відповідно до Порядку виконання будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011р. № 466, будівельні роботи - роботи з нового будівництва, реконструкції, технічного переоснащення діючих підприємств, реставрації, капітального ремонту.

Згідно п. 2 Порядку, будівельні роботи можуть виконуватися замовником, зокрема, після подання замовником за формою згідно з додатком 1 до Порядку повідомлення про початок виконання будівельних робіт Держархбудінспекції або її територіальному органу за місцезнаходженням об'єкта будівництва або реєстрації відповідною Інспекцією декларації - щодо об'єктів будівництва, що належать до І-ІІІ категорії складності.

Пунктом 4 Порядку, зокрема передбачено, що реконструкція або капітальний ремонт об'єктів будівництва без зміни зовнішніх геометричних розмірів їх фундаментів у плані у межах земель їх розміщення може проводитися за відсутності документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою.

Згідно ст. 144 Конституції України та ст. 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", органи місцевого самоврядування при виконанні своїх функцій приймають рішення, які є обов'язковими для виконання на відповідній території.

Рішення органів місцевого самоврядування з мотивів їх невідповідності Конституції чи законам України зупиняються у встановленому законом порядку з одночасним зверненням до суду.

Порядок пайової участі замовників у розвитку інфраструктури м.Харкова, затверджений рішенням виконавчого комітету ОСОБА_1 міської ради від 09.11.2011р. № 804 (зі змінами, внесеними рішенням від 22.05.2013р. № 319), у судовому порядку не визнано таким, що не відповідає Конституції чи законам України, а тому він підлягає обов'язковому виконанню на території м. Харкова.

Відповідно до вказаного Порядку, пайова участь замовника полягає у перерахуванні до бюджету м. Харкова коштів на створення і розвиток інженерно- транспортної та соціальної інфраструктури м. Харкова у розмірах: 10% загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта - для нежитлових будівель та споруд та 4% загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта - для житлових будинків.

Залучення замовників здійснюється на підставі договорів про пайову участь, які укладаються з Департаментом економіки та комунального майна. Типовий договір затверджено вищевказаним Порядком пайової участі замовників у розвитку інфраструктури м.Харкова.

Для укладення договору, замовник зобов'язаний звернутись із відповідною заявою до Департаменту.

Таким чином, обов'язок звернутися до органу місцевого самоврядування з заявою про укладення договору пайової участі у розвитку інфраструктури відповідного населеного пункту Законом покладено саме на замовника такого будівництва. Ухилення замовника від укладення договору пайової участі до прийняття об'єкту нерухомого майна до експлуатації, є порушенням зобов'язань та вимог, які прямо передбачені Законом.

Проте, відповідач в порушення Закону та Порядку пайової участі, не виконав покладеного на нього обов'язку та не звернувся до Департаменту економіки та комунального майна для укладення відповідного договору про пайову участь.

Відповідно до п. 3.1.11. Положення про управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку Департаменту економіки та комунального майна ОСОБА_1 міської ради, затвердженого рішенням ОСОБА_1 міської ради 6 скликання від 24.11.2010р. № 7/10 "Про затвердження положень виконавчих органів ОСОБА_1 міської ради 6 скликання", функціями ОСОБА_4 є створення сприятливих умов для залучення внутрішніх і зовнішніх інвесторів у розвиток інфраструктури міста Харкова.

Розділом 5 Порядку пайової участі замовників у розвитку інфраструктури м.Харкова урегульоване питання залучення замовників до пайової участі у розвитку інфраструктури м.Харкова у разі ухилення від укладання договору.

У разі встановлення факту будівництва та введення об'єкта до експлуатації без укладення договору про пайову участь забудовника у розвитку інфраструктури м.Харкова Департамент економіки та комунального майна у десятиденний термін з дня встановлення такого факту, надсилає замовнику будівництва рекомендованим поштовим відправленням лист-повідомлення про необхідність укладення відповідного договору (п. 5.1 Порядку).

У листі-повідомленні Департамент економіки та комунального майна повідомляє про порядок укладення договору про пайову участь, про строк, у який замовник має вжити передбачених Порядком заходів щодо добровільного укладення договору, та про передбачену цим Порядком та чинним законодавством України відповідальність за ухилення від укладання такого договору (п. 5.2 Порядку).

Відповідно до п. 5.3. Порядку, у разі ухилення замовника від виконання вимог, вказаних у листі-повідомленні щодо укладання договору пайової участі у розвитку інфраструктури м. Харкова у добровільному порядку, Департамент економіки та комунального майна вчиняє наступні дії:

- на підставі наявної інформації та у відповідності до цього Порядку проводить розрахунок величини пайової участі замовника у розвитку інфраструктури;

- готує два примірники договору пайової участі у розвитку інфраструктури з додатками;

- надсилає підписані два примірники договору з додатками замовнику будівництва рекомендованим поштовим відправленням.

Згідно п. 5 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", величина пайової участі визначається у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування (відповідно до встановленого органом місцевого самоврядування розміру пайової участі у розвитку інфраструктури), з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об'єкту, визначеної згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами.

У разі якщо загальна кошторисна вартість будівництва об'єкта не визначена згідно з будівельними нормами, державними стандартами та правилами, вона визначається на основі встановлених органом місцевого самоврядування нормативів для одиниці створеної потужності.

Пунктом 3.6. Порядку встановлено, що у разі не надання замовником зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва об'єкта або якщо загальна кошторисна вартість будівництва об'єкта не визначена згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами вона визначається, виходячи із затверджених Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Розрахунок величини пайової участі здійснюється на підставі загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта згідно зведеного кошторисного розрахунку, а у разі якщо загальна кошторисна вартість будівництва об'єкта не визначена згідно з будівельними нормами, державними стандартами та правилами, вона визначається виходячи із затверджених Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України показників опосередкованої вартості (п. 5.4. Порядку).

Замовник будівництва, який одержав проект договору з додатками, у разі згоди з його умовами, оформляє договір відповідно до вимог чинного законодавства (підписує, якщо юридична особа - скріплює печаткою) та повертає один примірник договору з додатками Департаменту економіки та комунального майна, або повідомляє Департамент про прийняття умов договору (надсилає відповідний лист, факсограму тощо) у двадцятиденний строк після одержання договору (п. 5.6. Порядку).

Замовник будівництва, який після розгляду проекту договору незгоден з якимись його частинами, направляє до Департаменту економіки та комунального майна протокол розбіжностей (письмові вмотивовані зауваження) до договору, які Департамент розглядає протягом двадцяти днів. В цей же строк Департамент вживає заходів для врегулювання розбіжностей з другою стороною та приймає рішення про зміну договору (п. 5.7. Порядку).

Ті розбіжності, що залишились неврегульованими, передаються, разом із усіма матеріалами та висновком про неможливість їх задовольнити, в цей же строк до Юридичного департаменту для вирішення спірних питань у судовому порядку (п. 5.8. Порядку).

У разі досягнення сторонами згоди щодо всіх або окремих умов, зазначених у протоколі розбіжностей, така згода повинна бути підтверджена у письмовій формі (протоколом узгодження розбіжностей, листами, телеграмами, телетайпограмами тощо) (п. 5.9. Порядку).

Проте, як зазначалося, вище листи-повідомлення Департаменту економіки та комунального майна були залишені відповідачем без відповіді та задоволення.

Спори, пов'язані з укладенням договору пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури м. Харкова, обов'язковість укладення яких встановлена законом, в тому числі при ухиленні від укладення договору однієї або обох сторін, вирішуються в судовому порядку (п. 5.10. Порядку).

День набрання чинності рішенням суду, яким вирішено питання щодо переддоговірного спору, вважається днем укладення відповідного господарського договору, якщо рішенням суду не визначено інше (п. 5.11. Порядку).

Суд не приймає доводи відповідача стосовно того, що проведена реконструкція будівлі не є новим будівництвом з огляду на наступне.

Відповідно до рішення господарського суду Харківської області від 02.07.2015р. по справі № 922/4709/15, яке було залишено без змін постановою Харківського апеляційного господарського суду від 14.12.2015р. встановлено, що ТОВ "Легат 2013" звернулось до КП "ОСОБА_1 міське БТІ" щодо технічної можливості виділення приміщень підвалу №32-37, 1-го поверху №9,10, 50-77,загальною площею 2382,7 кв.м по пр.Московському 257 в самостійну нежитлову будівлю.

ТОВ "Легат 2013" з травня по серпень 2015 року провело реконструкцію нежитлової будівлі літ. " АГ-1" у багатофункціональний комплекс.

Таким чином нежитлові приміщення підвалу № 0-1-:-0-3, нежитлові приміщення 1-го поверху № 1-1-:-1-5, загальною площею 2303,9 кв.м. в літ. "АГ-1" по пр.Московському, 257 у м.Харкові визнані новоствореним майном, право власності на яке виникає з підстав, передбачених ч. 1 ст. 182 та ч. 1 ст. 331 ЦК України, після закінчення будівельних робіт та проведення державної реєстрації права власності.

Відповідно до ст. 35 Господарського процесуального кодексу України, факти, встановлені рішенням господарського суду (іншого органу, який вирішує господарські спори) під час розгляду однієї справи, не доводяться знову при вирішенні інших спорів, в яких беруть участь ті самі сторони.

Таким чином, проведені роботи з реконструкції нежитлових приміщень є саме такими будівельними роботами, за якими Законом передбачена обов'язкова пайова участь відповідача у розвитку інфраструктури м.Харкова.

Також слід зазначити, що Вищий господарський суд України у своїй постанові від 01.04.2015р. по справі 922/3133/14 дійшов висновку, що укладення замовником будівництва договору пайової участі є обов'язковим на підставі вимог ч. 3 ст. 179 ГК України, Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", а не укладення замовником будівництва відповідного договору пайової участі до прийняття об'єкту нерухомого майна до експлуатації, не може бути підставою для звільнення останнього від виконання встановленого законом обов'язку.

Таку ж позицію щодо правомірності зобов'язання у судовому порядку замовника будівництва укласти договір про пайову участь після введення об'єкту будівництва в експлуатацію викладено у постановах Вищого господарського суду України від 03.09.2015р. у справі № 922/5994/14, від 23.02.2016р. у справі № 922/2508/15.

Відповідно до ст. 33 Господарського процесуального кодексу України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.

Згідно ст. 34 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд приймає тільки ті докази, які мають значення для справи.

Відповідно до ст. 43 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом.

На підставі викладеного, суд дійшов висновку, що позовні вимоги Департаменту економіки та комунального майна ОСОБА_1 міської ради обґрунтовані, підтверджуються наявними у матеріалах справи доказами та підлягають задоволенню у повному обсязі.

Відповідно до ст.ст. 44, 49 Господарського процесуального кодексу України, судові витрати покладаються на відповідача.

Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 6, 8, 19, 124, 129, 143, 144 Конституції України, ст. 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", ст.ст. 2, 4 Закону України "Про архітектурну діяльність", ст.ст. 1, 4, 12, 33, 34, 43, 49, 82-85 Господарського процесуального кодексу України, суд -

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги задовольнити повністю.

Спонукати Товариство з обмеженою відповідальністю "Легат 2013" (62472, Харківська область, Харківський район, м.Мерефа, пров.Базарний, 2; код ЄДРПОУ: 38980665) укласти договір про пайову участь у розвитку інфраструктури м.Харкова з Департаментом економіки та комунального майна ОСОБА_1 міської ради (61003, м.Харків, м-н Конституції, 7, код ЄДРПОУ: 25610834) у наступній редакції:

ДОГОВІР №

про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Харкова

Департамент економіки та комунального майна, іменований надалі "Департамент", в особі заступника міського голови - директора Департаменту економіки та комунального майна ОСОБА_5, що діє на підставі Положення про Департамент економіки та комунального майна, затвердженого рішенням 1 сесії ОСОБА_1 міської ради 7 скликання від 20.11.2015 № 7/15 "Про затвердження положень виконавчих органів ОСОБА_1 міської ради 7 скликання" з однієї сторони, та з іншої сторони Товариство з обмеженою відповідальністю "Легат 2013" (код ЄДРПОУ: 38980665) в особі___________, що діє на підставі_____________іменований надалі "Замовник", на виконання Порядку пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Харкова, затвердженого рішенням виконавчого комітету ОСОБА_1 міської ради від 09.11.2011 № 804 (із змінами), уклали цей договір про наступне.

1. Предмет договору

1.1. Цей договір регулює взаємовідносини між сторонами щодо пайової участі "Замовника" у розвитку інфраструктури м.Харкова при реконструкції нежитлової будівлі літ. "АГ-1" по просп. Московському, 257 у м.Харкові під багатофункціональний комплекс.

2.Обов'язки сторін

2.1. "Замовник":

2.1.1. Здійснює перерахування до бюджету м.Харкова (код платежу - 24170000, рахунок - 31518921700002, МФО - 851011, код ЄДРПОУ - 37999649, банк - ГУДКСУ у Харківській області, одержувач - УДКСУ у місті Харкові Харківської області) коштів у розмірі 3439791,82 грн. (три мільйона чи ториста тридцять дев'ять тисяч сімсот дев'яносто одна гривня вісімдесят дві копійки), згідно з розрахунком величини пайової участі у розвитку інфраструктури міста Харкова, який додається.

2.1.2. Сплачує пайовий внесок в повній сумі єдиним платежем або частинами протягом десяти календарних днів з дня укладання даного договору.

2.2. "Департамент":

2.2.1. На запит "Замовника" надає лист про підтвердження факту повної сплати пайового внеску після остаточного розрахунку по укладеним договорам про пайову участь на підставі даних Департаменту бюджету і фінансів ОСОБА_1 міської ради.

3. Відповідальність сторін

3.1. У разі невиконання або неналежного виконання "Замовником" обов'язків, передбачених п. 2.1. цього договору, "Замовник" сплачує до бюджету м.Харкова штраф у розмірі 25 % від суми не перерахованих коштів у визначений термін.

4. Час та дія договору

4.1. Договір набуває чинності з часу підписання сторонами або набрання чинності судового рішення щодо укладання цього договору, та діє до повного виконання сторонами своїх обов'язків за договором.

5. Зміна та розірвання договору

5.1. Зміна та розірвання договору про пайову участь у розвитку інфраструктури в односторонньому порядку не допускаються, якщо інше не передбачено законом або договором.

5.2. Сторона договору, яка вважає за необхідне змінити або розірвати договір, повинна надіслати пропозиції про це другій стороні за договором.

5.3. Сторона договору, яка одержала пропозицію про зміну чи розірвання договору, у двадцятиденний строк після одержання пропозиції повідомляє другу сторону про результати її розгляду.

5.4. У разі якщо сторони не досягли згоди щодо зміни (розірвання) договору або у разі неодержання відповіді у встановлений строк з урахуванням часу поштового обігу, заінтересована сторона має право передати спір на вирішення суду.

5.5. Якщо судовим рішенням договір змінено або розірвано, договір вважається зміненим або розірваним з дня набрання чинності даним рішенням, якщо іншого строку набрання чинності не встановлено за рішенням суду.

6. Особливі умови

6.1. 3 питань, не передбачених цим договором, сторони керуються чинним законодавством України.

6.2. Умови договору можуть бути змінені або доповнені тільки з письмової згоди сторін і оформляються додатковою угодою до договору.

6.3. У випадку реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) будь-якої із сторін цього договору, права та обов'язки за цим договором переходять до правонаступників.

6.4. У разі зміни власника нерухомого майна, зазначеного в п. 1.1. договору, права та обов'язки щодо виконання умов договору переходять до нового власника.

6.5. Спори, що виникають між сторонами при виконанні, розірванні, або припиненні договору, вирішуються у судовому порядку.

6.6. Договір набирає чинності з моменту його укладання і діє до моменту остаточного виконання сторонами своїх обов'язків за договором.

6.7. Цей договір складений у 2-х примірниках, які мають силу оригіналу.

7. Адреси та реквізити сторін

Від "Департаменту" Від "Замовника"

Заступник міського голови - Товариство з обмеженою

директор Департаменту економіки відповідальністю "Легат 2013"

та комунального майна код ЄДРПОУ 38980665

код ЄДРПОУ 25610834 ________________

____________ ОСОБА_5 62472, Харківська обл., ОСОБА_1

61003, м.Харків, м-н Конституції, 7 р-н, м.Мерефа, пров.Базарний, 2

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Легат 2013" (62472, Харківська область, Харківський район, м.Мерефа, пров.Базарний, 2; код ЄДРПОУ: 38980665) на користь Департаменту економіки та комунального майна ОСОБА_1 міської ради (61003, м.Харкав, м-н Конституції, 7; код ЄДРПОУ: 25610834; р/р 35419001033868 в ГУ ДКСУ у Харківській області, МФО 851011) - витрати з оплати судового збору в розмірі 1378,00 грн.

Видати наказ після набрання рішенням законної сили.

Повне рішення складено 18.04.2016 р.

Суддя ОСОБА_6