Ухвала від 28.12.2011 по справі 2-а-10854/11

Справа № 2-а-10854/11

УХВАЛА

28 грудня 2011 р. м. Дружківка

Суддя Дружківського міського суду Панова Т. Л., розглянувши адміністративну позовну заяву ОСОБА_1 до Головного Управління праці та соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації про визнання дій неправомірними ,

ВСТАНОВИВ:

27 грудня 2011 року позивач звернулася до суду з позовом до відповідача, в якому зазначає, що вона зверталася до міської комісії по встановленню статусу учасника війни та просила встановити їй такий статус як дружині померлого учасника війни, але ж їй було відмовлено. Вона також звернулася до Головного Управління праці та соціального захисту населення у Донецькій області, де їй також відмовили у встановленні статусу особи, на яку поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" , мотивуючи рішення тим, що на день смерті її чоловік не мав групу інвалідності. Просить суд відреагувати позитивно на її скаргу, згідно Закону.

Відповідно до ст. 106 КАС України до позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати..

Відповідно до п. 3.1 ч.2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" від 08 липня 2011 року зі змінами та доповненнями, який набрав чинності 01 листопада 2011 року, за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайногового характеру справляється судовий збір у розмірі 0,03 розміру мінімальної заробітньої плати, тобто у сумі 28,23 грн.

Позивачем судовий збір не було сплачено.

Відповідно ст.105 КАС України адміністративний позов може містити вимоги про скасування або визнання нечинним рішення відповідача - суб'єкта владних повноважень повністю чи окремих його положень.

Відповідно ст.106 у позовній заяві зазначаються зміст позовних вимог і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги.

Позовна заява, яка надійшла до суду не містить зазначених вимог. Позивачем не зазначені позовні вимоги у відповідності до ст 105 КАС України; позивач не зазначає яким чином, відповідно до встановленого законодавством способу захисту, його право необхідно захистити.

Відповідно до ст. 108 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст. 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Оскільки заява не відповідає вимогам ст.106 КАС України, її необхідно залишити без руху і надати заявникові строк для виправлення недоліків.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 108, 165 КАС України, суддя

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Головного Управління праці та соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації про визнання дій неправомірними залишити без руху.

Позивачу надати строк до 16 січня 2012року для усунення недоліків зазначених в ухвалі.

Судовий збір у сумі 28,23 грн. підлягає сплаті в державний бюджет м. Дружківка на розрахунковий рахунок № 31212206700040, банк ГУДКУ в Донецькій області, МФО 834016, ЄДРПОУ 34686563, КБК 22030001, призначення платежу: "Судовий збір, ЄДРПОУ 02895722, п. 3.1".

У випадку невиконання вимог даної ухвали, заява вважається неподаною і буде повернута заявникові.

Ухвала суду набирає законної сили через п'ять днів з дня винесення ухвали, якщо продовж цього строку не подано апеляційну скаргу, або після розгляду апеляційним судом у разі подання апеляційної скарги.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Донецького апеляційного адміністративного суду через Дружківський міський суд протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.

Суддя Дружківського міського суду

Донецької області ОСОБА_2