28.03.16р. Справа № 26/95-09
Розглянувши скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "НОТАПС", м. Київ на бездіяльність Відділу державної виконавчої служби Васильківського районного управління юстиції Дніпропетровської області у виконавчому провадженні №42546072 щодо примусового виконання наказу господарського суду Дніпропетровської області від 11.06.09р. у справі:
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "НОТАПС" , м. Київ
до фізичної особи - підприємця ОСОБА_2, смт. Васильківка
про стягнення 410 278, 05 грн.
Суддя Камша Н.М.
секретар судового засідання: Янчук Ю.В.
Представники:
від стягувача: Мілованова О.М. - директор Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "НОТАПС" , м. Київ
від відповідача: не з'явився
від ВДВС Васильківського районного управління юстиції Дніпропетровської області: не з'явився
Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 21.05.09р. у справі № 26/95-09 з відповідача фізичної особи - підприємця ОСОБА_2, смт. Васильківка на користь позивача Товариства з обмеженою відповідальністю "Корпорація Агросинтез" стягнуто заборгованість з урахуванням судових витрат всього на суму 414 504,83грн.
Ухвалою від 20.05.14р. здійснено заміну сторони (стягувача) у виконавчому провадженні щодо примусового виконання наказу господарського суду Дніпропетровської області від 11.06.09р. на правонаступника - ТОВ "Компанія "НОТАПС" (03187, м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 38 офіс 23, код ЄДРПОУ 38964292).
17.02.16р. ТОВ "Компанія "НОТАПС", м. Київ подано скаргу на бездіяльність ВДВС Васильківського районного управління юстиції Дніпропетровської області у виконавчому провадженні № 42546072 щодо примусового виконання наказу господарського суду Дніпропетровської області від 11.06.09р. у даній справі.
Скаржник просив прийняти скаргу до розгляду, задовольнити її, визнати незаконною та противоправною бездіяльність ВДВС Васильківського районного управління юстиції Дніпропетровської області.
Згідно зі ст. 121-2 Господарського процесуального кодексу України скарги на дії чи бездіяльність органів Державної виконавчої служби щодо виконання рішень, ухвал, постанов господарських судів можуть бути подані стягувачем, боржником або прокурором протягом десяти днів з дня вчинення оскаржуваної дії, або з дня, коли зазначеним особам стало про неї відомо, або з дня, коли дія мала бути вчинена.
Скарги на дії органів Державної виконавчої служби розглядаються господарським судом, про час і місце якого повідомляються ухвалою стягувач, боржник чи прокурор та орган виконання судових рішень. Неявка боржника, стягувача, прокурора чи представника органу Державної виконавчої служби в судове засідання не є перешкодою для розгляду скарги.
Ухвалою від 18.02.16р. скаргу прийнято до розгляду у судовому засіданні 28.03.16р., зобов'язано відповідача подати письмовий відзив на скаргу, зобов'язано Відділ державної виконавчої служби Васильківського районного управління юстиції Дніпропетровської області подати відзив на скаргу, копії матеріалів виконавчого провадження №42546072 для долучення до матеріалів справи; оригінали матеріалів виконавчого провадження - для огляду у судовому засіданні. Явку представників стягувача, відповідача, ВДВС Васильківського районного управління юстиції Дніпропетровської області у судове засідання визнано обов'язковою.
Судове засідання 28.03.16р. проводилось в режимі відеоконференції.
У судове засідання не з'явились представники відповідача та ВДВС Васильківського районного управління юстиції Дніпропетровської області, відзивів та витребуваних документів до господарського суду не подали.
Представник стягувача заявив клопотання про відкладення судового засідання, у зв'язку із хворобою юрисконсульта.
Зважаючи на неявку у судове засідання представників відповідача та ВДВС Васильківського районного управління юстиції Дніпропетровської області, неподання ними витребуваних документів, господарський суд вважає за доцільне розгляд скарги відкласти, повторно зобов'язавши відповідача та ВДВС Васильківського районного управління юстиції Дніпропетровської області виконати вимоги викладені в ухвалі господарського суду Дніпропетровської області від 18.02.16р.
Керуючись ст. ст. 86, 121-2 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
Розгляд скарги відкласти засідання на14.04.16р. о 12:30 год. Засідання відбудеться за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева 1а (каб. № 3-201).
Повторно зобов'язати відповідача подати письмовий відзив на скаргу.
Повторно зобов'язати Відділ державної виконавчої служби Васильківського районного управління юстиції Дніпропетровської області подати відзив на скаргу, копії матеріалів виконавчого провадження №42546072 для долучення до матеріалів справи; оригінали матеріалів виконавчого провадження - для огляду у судовому засіданні.
Явку представників стягувача, відповідача, ВДВС Васильківського районного управління юстиції Дніпропетровської області у судове засідання визнати обов'язковою.
Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\
Суддя Н.М. Камша