Постанова від 21.03.2016 по справі 825/368/16

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 березня 2016 року Чернігів Справа № 825/368/16

Чернігівський окружний адміністративний суд у складі:

головуючої судді - Кашпур О.В.,

за участі секретаря - Пушенко О.І.,

позивача - ОСОБА_1 ,

представника відповідача - Лотоцького А.Р.,

представника третьої особи - Голована О.Г.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання нечинним та скасування пункту рішення, зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Позивач 22.02.2016 звернувся до суду з адміністративним позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 і просить:

визнати нечинним та скасувати п. 4.1 рішення Житлової комісії Чернігівського ОВК, ухвалене і оформлене у вигляді протоколу засідання від 09.11.2015 року №11 з підстав не законності і не обґрунтованості;

зобов'язати відповідача Чернігівський обласний військовий комісаріат в особі Житлової комісії ухвалити законне рішення щодо внесення ОСОБА_1 до списку на виплату грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення та згідно наданих документів здійснити складання розрахунку даної грошової компенсації у відповідно до вимог Наказу Міністерства оборони України № 737 на склад сім'ї із 5 осіб.

Свої вимоги позивач мотивує тим, що відповідно до вимог Наказу Міністерства оборони України № 737 він має право на отримання грошової компенсації замість неотриманого житлового приміщення, оскільки перебуває на квартирному обліку та належить до списку осіб, які мають право на отримання житла або грошової компенсації на пільгових умовах, як інвалід війни. Особа, яка відповідно до оскаржуваного рішення згідно гарнізонних списків черговості не має право на отримання грошової компенсації попереду позивача. Позивач зазначає, що він та члени його сім'ї перебувають на квартирному обліку та не є квартиронаймачами квартири, в якій проживають, а отже грошова компенсація повинна бути нарахована на всклад сім'ї із 5 чоловік відповідно до формули, наведеної в законодавстві.

ОСОБА_1 вважає, що головою Житлової комісії Чернігівського ОВК Роговим А.С. та військовим комісаром ОСОБА_2 не було дотримано вимог законодавства щодо повідомлення про виплату грошової компенсації в 2015 році, зокрема і за його заявою від 29.10.2015. Позивач наполягає на тому, що він не мав інформації щодо проведення засідання Житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_2 та про її виплату дізнався від начальника КЕВ міста Чернігова ОСОБА_3 . Враховуючи наведене, позивач вважає, що рішення Житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 про надання грошової компенсації ОСОБА_4 є протиправним та підлягає скасуванню, та просить задовольнити його позовні вимоги.

Позивач в судовому засіданні позовні вимоги підтримав в повному обсязі.

Представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги не визнав, просив в їх задоволенні відмовити, пояснив, що відповідно до Інструкцію про організацію забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, затверджену наказом Міністерства оборони України від 30 листопада 2011 року № 737 грошова компенсація за належне особам, звільненим з військової служби, жиле приміщення може бути надана такій особі лише за його згодою. Так, відповідно до вищезазначеного порядку головою житлової комісії Чернігівського обласного військового комісаріату підполковником ОСОБА_5 09 вересня 2015 року було повідомлено позивача про можливість отримання грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення, для чого необхідно подати відповідну заяву як його особисто так і усіх членів його сім'ї, а також зазначено перелік документів, який необхідно надати у разі згоди на отримання грошової компенсації. Станом на час проведення засідання житлової комісії 09.11.2015 від позивача та від членів його сім'ї не надійшло ні заяви на надання згоди на отримання грошової компенсації та відповідного переліку документів, ні заяви про відмову від отримання грошової компенсації. Враховуючи наведене, житловою комісією було прийнято рішення про підготовку документів на виплату грошової компенсації лише на одну особу, яка надала письмову згоду та відповідний перелік документів з дев'яти оповіщених. Крім того, відповідач зазначає, що 30 грудня 2015 року відбулось засідання житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_2 , пунктом 3.1. протоколу від 30 грудня 2015 року № 14 було постановлено підготувати необхідні документи для оформлення грошової компенсації за належне ОСОБА_1 житлове приміщення.

Представник третьої особи Квартирно-експлуатаційної відділу в судовому засіданні позовні вимоги не визнав, просив в їх задоволенні відмовити.

Представники третіх осіб - Чернігівський військовий гарнізон в особі Гарнізонної житлової комісії та Міністерства оборони України в особі Комісії Міністерства оборони України з контролю за розподілом житла в гарнізонах Збройних Сил України в судове засідання не з'явились, про час слухання справи повідомлені належним чином, клопотань про розгляд справи за їх відсутності не надали.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позовні вимоги не підлягають задоволенню, виходячи з наступного.

Встановлено, що згідно п. 4.1 протоколу засідання житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 від 09.11.2015 № 11 (а.с. 104-106) з інформацією щодо отримання грошової компенсації за належне до отримання жиле приміщення було оповіщено 9 осіб, а саме: підполковник ОСОБА_6 , підполковник запасу ОСОБА_4 , підполковник запасу ОСОБА_7 , сержант запасу ОСОБА_8 , майор запасу ОСОБА_9 , підполковник запасу ОСОБА_10 , майор ОСОБА_11 , полковник ОСОБА_12 , старший прапорщик у відставці ОСОБА_1 . Отримано згоду на отримання грошової компенсації за належне йому для отримання жиле приміщення від сержанта запасу ОСОБА_8 , полковника ОСОБА_12 . Решта оповіщених не надали письмової згоди або відмови, а також необхідні документи.

Житлова комісія ІНФОРМАЦІЯ_1 постановила: на підставі розгляду зави та наданих документів, відповідно до Інструкції про організацію забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 30.11.2011 № 737 зі змінами, затвердженими наказом Міністра оборони України від 08.10.2015 № 542, підготувати необхідні документи для оформлення грошової компенсації за належне підполковнику запасу ОСОБА_4 для отримання жиле приміщення. Осіб, які знаходяться на черзі перед підполковником запасу ОСОБА_4 та виявили бажання отримати грошову компенсацію за належне їм для отримання жилі приміщення - немає.

Наказом Міністра оборони України № 542 від 08 жовтня 2015 року, на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 02 вересня 2015 року № 728 «Деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та інших громадян» було внесено зміни у Інструкцію про організацію забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 30 листопада 2011 року № 737.

Розділ IV Інструкції було доповнено пунктами 4.10-4.18, які передбачають порядок отримання грошової компенсації замість належне їм для отримання жиле приміщення.

Відповідно до пунктів 4.10. - 4.18. Інструкції військовослужбовці (особи, звільнені з військової служби, та члени сімей військовослужбовців), які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов, за їх бажанням мають право отримати грошову компенсацію за належне їм для отримання жиле приміщення один раз протягом усього часу проходження військової служби за умови, що ними не було використано право на безоплатну приватизацію житла.

У разі використання військовослужбовцем (особою, звільненою з військової служби, та членами сім'ї військовослужбовця) права на приватизацію раніше наданого жилого приміщення у неповному обсязі загальна площа жилого приміщення, яка підлягає компенсації, зменшується на площу, яка була безоплатно передана з державного житлового фонду у приватну власність військовослужбовця (особи, звільненої з військової служби, та членів сім'ї військовослужбовця).

У разі отримання військовослужбовцем (особою, звільненою з військової служби, та членами сім'ї військовослужбовця) з державного житлового фонду жилого приміщення для постійного проживання, яке ним(и) не приватизоване, і його (їх) подальшого перебування на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та/або включені до списку осіб, що мають право на позачергове отримання жилих приміщень, загальна площа житла, яка підлягає компенсації, зменшується на загальну площу житла, що перебуває у користуванні військовослужбовця (особи, звільненої з військової служби, та членів сім'ї військовослужбовця).

На підставі аналізу черги квартирного обліку військовослужбовців ГКЕУ ЗС України під час планування видатків на наступний бюджетний період визначає щорічну потребу в коштах на виплату грошової компенсації.

У десятиденний строк після затвердження кошторису МО України ГКЕУ ЗС України проводить розподіл лімітів, передбачених на виплату грошової компенсації, між підпорядкованими КЕВ (КЕЧ) районів з урахуванням часу взяття військовослужбовців на квартирний облік та/або включення їх до списку осіб, які мають право на позачергове отримання жилих приміщень, та кількості військовослужбовців, що перебувають на квартирному обліку у відповідному гарнізоні.

У десятиденний строк після отримання обсягів виділених лімітів на виплату грошової компенсації на відповідний рік начальник квартирно-експлуатаційного органу спільно з начальниками гарнізонів, які знаходяться у сфері його відповідальності, розподіляють виділені ліміти між гарнізонами з урахуванням часу взяття військовослужбовців на квартирний облік та/або включення їх до списку осіб, які мають право на позачергове отримання жилих приміщень, та кількості військовослужбовців, що перебувають на квартирному обліку у відповідному гарнізоні.

Цей розподіл затверджується спільним рішенням начальника КЕВ (КЕЧ) району і начальників гарнізонів та оформлюється у вигляді протоколу спільної наради, який підписується всіма її учасниками.

На підставі протоколу спільної наради гарнізонна житлова комісія не пізніше 20 календарних днів з дня його підписання проводить розподіл виділених на гарнізон коштів для виплати грошової компенсації між військовослужбовцями гарнізону, які виявили бажання отримати грошову компенсацію, складає списки бажаючих отримати цю компенсацію і подає їх до КЕВ (КЕЧ) району.

Одночасно житлові комісії військових частин, військових комісаріатів та КЕВ (КЕЧ) району інформують листом з повідомленням військовослужбовців (осіб, звільнених з військової служби, та членів сімей військовослужбовців), у яких настала черга на отримання жилих приміщень у поточному році, про їх право на отримання компенсації та про її орієнтовний розмір або надають таке повідомлення особисто під підпис.

Військовослужбовці (особи, звільнені з військової служби, та члени сімей військовослужбовців) за бажанням можуть звернутися особисто з рапортом (заявою) на її отримання до житлової комісії за місцем перебування на квартирному обліку.

На засіданні житлової комісії розглядаються відповіді на отримані військовослужбовцями листи або надані особисто рапорти (заяви) про згоду на отримання грошової компенсації.

Житлова комісія військової частини відмовляє військовослужбовцю (особі, звільненій з військової служби, та членам сім'ї військовослужбовця) у виплаті грошової компенсації у випадку зняття його з обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, або виключення із списку громадян, що мають право на позачергове одержання жилих приміщень.

Рішення про надання або відмову в наданні компенсації оформлюється у вигляді протоколу засідання житлової комісії.

Черговість надання компенсації визначається за часом взяття військовослужбовця (особи, звільненої з військової служби, та членів сім'ї військовослужбовця) на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, та/або включення до списків осіб, які мають право на позачергове одержання жилих приміщень.

Для отримання грошової компенсації та визначення її остаточного розміру військовослужбовець (особа, звільнена з військової служби, та члени сім'ї військовослужбовця) за місцем перебування його на квартирному обліку подає житловій комісії відповідної військової частини, військового комісаріату чи квартирно-експлуатаційній установі (організації) документи, визначені пунктом 11 Порядку визначення розміру і надання військовослужбовцям та членам їх сімей грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 вересня 2015 року N 728.

Житлові комісії та/або квартирно-експлуатаційні організації одночасно перевіряють документи, зазначені у пункті 4.6 цього розділу.

Житлові комісії в десятиденний строк розглядають рапорти військовослужбовців (заяви осіб, звільнених з військової служби, та членів сімей військовослужбовців) щодо надання компенсації та на підставі отриманих документів приймають рішення про надання або відмову в наданні компенсації.

Про прийняте рішення житлова комісія інформує військовослужбовців (осіб, звільнених з військової служби, та членів сімей військовослужбовців) у п'ятиденний строк та одночасно надає до КЕВ (КЕЧ) району Список громадян, які мають право та надали згоду на отримання грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення у гарнізоні (додаток 37).

На підставі отриманого рішення житлової комісії та документів, передбачених пунктом 11 Порядку визначення розміру і надання військовослужбовцям та членам їх сімей грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 вересня 2015 року N 728, начальники КЕВ (КЕЧ) районів спільно з начальниками гарнізонів у десятиденний строк надають до ГКЕУ ЗС України Список громадян, які мають право та надали згоду на отримання грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення (додаток 38), разом із Розрахунком виплати грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення (додаток 39) (далі - Розрахунок) на кожного військовослужбовця (особу, звільнену з військової служби, та членів сім'ї військовослужбовця) окремо з їх обліковими справами для подальшого розгляду Комісією з контролю за розподілом житла у гарнізонах ЗС України.

ГКЕУ ЗС України здійснює перевірку наданих документів відповідно до дати зарахування на квартирний облік та правомірності визначеного розміру грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення.

Списки громадян, які мають право та надали згоду на отримання грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення (додаток 40), погоджені Комісією з контролю за розподілом житла у гарнізонах ЗС України, подаються в установленому порядку на затвердження Міністру оборони України в межах кошторисних призначень, виділених на зазначені цілі на відповідний рік.

Затверджені Міністром оборони України Списки громадян, які мають право та надали згоду на отримання грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення (додаток 40), та Розрахунки є підставою для оформлення документів на перерахування коштів військовослужбовцю (особі, звільненій з військової служби, та членам сім'ї військовослужбовця) на його поточний рахунок у банку.

Після затвердження Міністром оборони України Списку громадян, які мають право та надали згоду на отримання грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення (додаток 40), та Розрахунку ГКЕУ ЗС України через КЕВ (КЕЧ) району інформує військовослужбовця (особу, звільнену з військової служби, та членів сім'ї військовослужбовця) стосовно прийняття рішення про виплату йому грошової компенсації та її розмір.

На підставі отриманого повідомлення військовослужбовець (особа, звільнена з військової служби, та члени сім'ї військовослужбовця) відкриває поточний рахунок у банку, статутний капітал якого становить не менше як 10 млрд гривень та в якому держава прямо та/або опосередковано володіє не менше як 75 відсотками статутного капіталу та/або голосів та до якого протягом останнього року Національний банк не застосовував заходів впливу у вигляді розпорядження щодо обмеження, зупинення чи припинення здійснення окремих видів операцій з високим ступенем ризику та призначення тимчасової адміністрації, за умови, що операції відкриття, ведення і закриття зазначеного рахунку здійснюються безоплатно, проценти на залишок коштів на такому рахунку не нараховуються, та повідомляє про його реквізити через КЕВ (КЕЧ) району до ГКЕУ ЗС України.

Перерахування грошової компенсації на поточний рахунок військовослужбовця (особи, звільненої з військової служби, та членів сім'ї військовослужбовця), відкритий в банку, здійснюється КЕВ (КЕЧ) району з рахунків, відкритих в органах Державної казначейської служби України.

Протягом 30 календарних днів від дня перерахування коштів КЕВ (КЕЧ) району надсилає до ГКЕУ ЗС України завірену копію витягу з протоколу засідання житлової комісії про зняття військовослужбовця (особи, звільненої з військової служби, та членів сім'ї військовослужбовця) з квартирного обліку.

За наявності у військовослужбовця (особи, звільненої з військової служби, та членів сім'ї військовослужбовця) права на отримання однокімнатної квартири компенсація нараховується за житло загальною площею 40 кв. м.

Розрахунок здійснюється КЕВ (КЕЧ) району, у зоні відповідальності якого перебуває військова частина, де знаходиться на обліку військовослужбовець (особа, звільнена з військової служби, та члени сім'ї військовослужбовця), який виявив бажання отримати грошову компенсацію.

Усі документи, пов'язані із виплатою грошової компенсації військовослужбовцям (особам, звільненим з військової служби, та членам сімей військовослужбовців), зберігаються у КЕВ (КЕЧ) району протягом п'яти років з дати прийняття рішення про зняття військовослужбовця (особи, звільненої з військової служби, та членів сім'ї військовослужбовця) з квартирного обліку.

За організацію та порядок оформлення документів на виплату грошової компенсації військовослужбовцям (особам, звільненим з військової служби, та членам сімей військовослужбовців) за належне для отримання жиле приміщення відповідає начальник ГКЕУ ЗС України.

У ГКЕУ ЗС України та КЕВ (КЕЧ) району заводиться окрема справа, до якої підшиваються завірена копія Розрахунку, завірена копія платіжного доручення з відміткою Державної казначейської служби України про здійснення оплати та завірена копія витягу з протоколу житлової комісії про зняття військовослужбовця (особи, звільненої з військової служби, та членів сім'ї військовослужбовця) з квартирного обліку, яка зберігається протягом п'яти років.

Також у ГКЕУ ЗС України та КЕВ (КЕЧ) району ведеться Журнал обліку громадян, які отримали грошову компенсацію за належне їм для отримання жиле приміщення (додаток 41).

З наведених норм Інструкції про організацію забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, затверджену наказом Міністерства оборони України від 30 листопада 2011 року № 737 вбачається, що грошова компенсація за належне до отримання жиле приміщення виплачується військовослужбовцям та особам, звільненим з військової служби та членам їх сімей відповідно до черговості взяття на облік такої особи, як громадянина, що потребує поліпшення житлових умов, або часу включення такої особи до списків осіб, що мають право на позачергове одержання жилих приміщень, а також враховуючи виявлене бажання такої особи отримати грошову компенсацію замість належного житла.

Відповідно до вищезазначеного порядку головою житлової комісії Чернігівського обласного військового комісаріату підполковником ОСОБА_5 09 вересня 2015 року за вих. № 306/ЖК (додаток № 1) було повідомлено позивача про можливість отримання грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення, для чого запропоновано подати відповідну заяву як його особисто так і усіх членів його сім'ї, а також зазначено перелік документів, який необхідно надати у разі згоди на отримання грошової компенсації (а.с. 103). Про направлення цього листа Чернігівським обласний військовим комісаріатом свідчить Журнал реєстрації вихідних документів ІНФОРМАЦІЯ_1 (Житлової комісії) (а.с. 121-123).

09 листопада 2015 року відбулось засідання житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_2 , на якому розглядалось зокрема питання виплати грошової компенсації за належне до отримання жиле приміщення.

Враховуючи, що станом на 09 листопада 2015 року від позивача та від членів його сім'ї не надійшло ні заяви на надання згоди на отримання грошової компенсації та відповідного переліку документів ні заяви про відмову від отримання грошової компенсації житловою комісією було прийнято рішення (четверте питання, пункт 4.1. протоколу від 09.11.2015 року № 11) про підготовку документів на виплату грошової компенсації лише на одну особу (підполковника запасу ОСОБА_4 ), яка надала письмову згоду та відповідний перелік документів з дев'яти оповіщених. Двоє з оповіщених осіб надали заяви про відмову від отримання грошової компенсації, шестеро осіб не надали ні згоди ні відмови на отримання грошової компенсації, серед яких і позивач.

Після цього житловою комісією ІНФОРМАЦІЯ_2 було надано до КЕВ (квартирно-експлуатаційного відділу) міста Чернігова список громадян, які мають право та надали згоду на отримання грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення у гарнізоні, тобто лише підполковника ОСОБА_4 .

Виходячи з наведеного, суд вважає, що Житловою комісією Чернігівського обласного військового комісаріату було дотримано процедуру визначення особи, якій належить виплатити грошову компенсацію за неотримане жиле приміщення та правомірно визначено таку особу.

ОСОБА_1 14 грудня 2015 року направив на адресу Чернігівського обласного військового комісаріату заяву (а.с. 107), у якій просив терміново внести його та членів його сім'ї у списки на отримання грошової компенсації за належне до отримання житло та надати відомості про перелік необхідних документів для отримання грошової компенсації, а також скасувати усі рішення житлової комісії щодо виплати грошової компенсації за належне житло.

Після цього позивач направив на адресу ІНФОРМАЦІЯ_2 ще дві заяви від 17 та 18 грудня 2015 року (а.с. 109, 110), у яких просив призупинити усі дії, пов'язані з розглядами заяв громадян та прийняттям рішення щодо виплати грошової компенсації замість належного до отримання житла.

На заяви від 14 грудня 2015 року 15 грудня 2015 року головою житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 позивачу повторно було надано перелік необхідних документів для отримання грошової компенсації за належне житло (а.с. 108) та за вих. № 7349 від 30 грудня 2015 року (а.с. 111) надано відповідь на заяви ОСОБА_1 від 14 грудня 2015 року, 17 грудня 2015 року та 18 грудня 2015 року про те, що підстави для скасування протоколу засідання житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_2 від 09 листопада 2015 року № 11 в частині прийняття рішення щодо грошової компенсації за належне жило відсутні у зв'язку з тим, що позивач на момент засідання житлової комісії не надав заяву та заяви членів сім'ї з відповідними документами про згоду на отримання грошової компенсації за належне житло.

30 грудня 2015 року позивачем на адресу голови житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_2 було надано дві заяви (вх. ЧОВК від 30.12.2015 року № 160) про згоду на отримання грошової компенсації за належне до отримання жиле приміщення та визначений перелік документів (а.с. 117, 118).

Згідно п. 3.1 протоколу засідання житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 від 30 грудня 2015 року № 14 (а.с. 114) було постановлено підготувати необхідні документи для оформлення грошової компенсації за належне ОСОБА_1 житлове приміщення.

Після цього в п'ятиденний термін, передбачений п. 4.13. Інструкції документи для призначення та виплати грошової компенсації за належне позивачу житлове приміщення були направлені на адресу КЕВ міста Чернігова для прийняття подальших рішень щодо виплати позивачу грошової компенсації.

Таким чином, відповідачем виконано вимоги ОСОБА_1 щодо внесення його до списків осіб, яким необхідно виплатити грошову компенсацію за неотримане жиле приміщення відповідно до Інструкції про організацію забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 30 листопада 2011 року № 737.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з частиною першою статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

Згідно з частиною другою статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

З урахуванням зазначеного, суд дійшов висновку, що відповідач діяв на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, а тому в задоволенні адміністративного позову необхідно відмовити повністю.

Керуючись статтями 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 відмовити в задоволенні позову.

Постанова суду набирає законної сили в порядку статей 167,186 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду протягом десяти днів з дня отримання її копії.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.

Суддя О.В. Кашпур