Справа № 466/2909/15-ц
16 березня 2016 року Шевченківський районний суд м.Львова
в складі: головуючого судді Свірідової В.В.
при секретарі Пришляк З.В.
з участю представника позивача ОСОБА_1-ОСОБА_2
представника відповідача ПАТ «Львівгаз» ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Львові цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Львівгаз» про захист прав споживача,-
Позивач ОСОБА_1 звернулася до суду 21.04.2015 р. з позовом про захист прав споживача до Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Львівгаз» (далі - ПАТ «Львівгаз»), в якому з уточненням позовних вимог просить визнати неправомірними дії ПАТ «Львівгаз» з нарахування ОСОБА_1 та зобов'язання її оплатити вартість проведення експертизи в сумі 117,72 грн. на підставі акта оцінки вартості ремонтно-повірочних робіт ПЛГ від 09.02.2015 та вартість встановлення або заміни лічильника газу в існуючий газопровід без виконання зварювальних робіт в сумі 232,30 грн. на підставі рахунка на оплату від 14.02.2015 № 000006851; з зобов'язання ОСОБА_1 придбати новий лічильник газу на підставі повідомлення ДЗВ ПЛГ управління по експлуатації газового господарства міста Львова ПАТ «Львівгаз» від 23.02.2015 № 31/2-54; з порушення міжповірочного інтервалу лічильника газу типу Metrix типорозміру G6 заводський № 015916 1995 року випуску за адресою АДРЕСА_1; а також просить зобов'язати ПАТ «Львівгаз» вчинити дії з встановлення за рахунок ПАТ «Львівгаз» нового постійного лічильника газу, згідно з яким здійснюватимуться подальші розрахунки за спожитий газ, за адресою АДРЕСА_1.
В обґрунтування позовних вимог позивач ОСОБА_1 покликається на те, що всупереч тому, що власником та мешканцем квартири АДРЕСА_2 вона стала в порядку спадкування 25 грудня 2013 року, ПАТ «Львівгаз» поклало на неї відповідальність за втручання в роботу лічильника газу, яке сталося за довго до вступу ОСОБА_1 в правовий статус власника квартири, де лічильник газу був встановлений, оскільки до моменту проведення експертизи цього лічильника газу на ньому залишалися цілими захисні стрічки № 507601 та № 507701, які були наклеєні 18 червня 2004 року. Крім цього, ПАТ «Львівгаз» визнало, що ним було пропущено строк міжповірочного інтервалу лічильника газу, що виключає будь-яку відповідальність споживача, яким є ОСОБА_1, за втручання в роботу лічильника газу. А аналіз інформації про нарахування та оплату за спожиті послуги з газопостачання за адресою проживання позивача ОСОБА_1 свідчить про відсутність втручання в роботу лічильника газу, яке б вплинуло на його показники, оскільки показники лічильника газу постійно рівномірно збільшувалися і жодного разу не зменшувалися.
У судовому засіданні представник позивача ОСОБА_2 уточнені позовні вимоги підтримала в повному обсязі, надала пояснення аналогічні змісту позовної заяви, просила позов задовольнити.
Представник ПАТ «Львівгаз» ОСОБА_3 в судовому засіданні позовні вимоги не визнав, надав пояснення, аналогічні змісту письмових заперечень, проти позову заперечив та просив в такому відмовити, оскільки, на думку ПАТ «Львівгаз», заявлені позивачем ОСОБА_1 позовні вимоги не відповідають способам захисту судом цивільних прав та інтересів, передбачених ЦК України. Крім того споживач несе відповідальність за пошкодження приладу обліку навіть за умови прострочення терміну повірки, а також, оскільки позивач ОСОБА_1 з 25 грудня 2013 року на свій розсуд володіє, користується і розпоряджається належним їй на праві власності нерухомим майном, а власність зобов'язує, в неї було право та обов'язок звернутися до ПАТ «Львівгаз» з заявою про проведення позапланової повірки в 2013 році.
Заслухавши пояснення сторнін, показання свідків, з'ясувавши дійсні обставини справи та перевіривши їх доказами, проходить до висновку, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.
Відповідно до ч. 1 ст. 22 Закону України «Про захист прав споживачів» захист прав споживачів, передбачених законодавством, здійснюється судом.
Згідно з п. 6 ч. 1 с. 4 Закону України «Про захист прав споживачів» споживачі під час придбання, замовлення або використання продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на звернення до суду та інших уповноважених державних органів за захистом порушених прав.
Відповідно до п. 39 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.1999р. № 2246 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2004р. № 476) у разі коли між споживачем і газопостачальним (газорозподільним) підприємством не досягнуто згоди про надання послуг з газопостачання, розміру їх оплати, відшкодування збитків, спірні питання вирішуються в судовому порядку.
Відповідно до ч. 3 ст. 10, ч. 1 ст. 60 ЦПК України кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог та заперечень, з врахуванням положень ст. ст. 57-59 ЦПК України.
Згідно з ст. 57 ЦПК України доказами є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються на підставі пояснень сторін, третіх осіб, їхніх представників, допитаних як свідків, показань свідків, письмових доказів, речових доказів, зокрема звуко- і відеозаписів, висновків експертів. При цьому дані докази повинні бути належними та допустимими, як це передбачено ст. ст. 58-59 ЦПК України.
Відповідно до ч. 1 ст. 61 ЦПК України обставини, визнані сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі, не підлягають доказуванню.
Судом встановлено, що позивач ОСОБА_1 є власником квартири АДРЕСА_3 на підставі Свідоцтва про право на спадщину за законом від 25.12.2013, виданого приватним нотаріусом Львівського міського нотаріального округу ОСОБА_4 за реєстровим № 2277 та ОСОБА_5 з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 25.12.2013, індексний № витягу 15382937, з 25 грудня 2013 року. З цього ж часу позивач ОСОБА_1 фактично проживає за згаданою адресою. Послуги з газопостачання за адресою проживання позивача ОСОБА_1 надає ПАТ «Львівгаз». (а.с.9,10).
Згідно з інформацією про нарахування та оплату за спожиті послуги з газопостачання за адресою проживання позивача ОСОБА_1 показники лічильника газу за цією адресою постійно рівномірно збільшувалися і жодного разу не зменшувалися. Позивач ОСОБА_1 проводила оплату за надані ПАТ «Львівгаз» вчасно та у повних обсягах.
На підставі акта про демонтаж лічильника газу для проведення експертизи від 09.12.2014р. за адресою проживання позивача ОСОБА_1 з метою проведення експертизи представниками ПАТ «Львівгаз» було демонтовано лічильник газу типу Metrix типорозміру G6 заводський № 015916 1995 року випуску з показником 48805 м3. Замість нього в присутності позивача ОСОБА_1 було встановлено побутовий лічильник газу з обмінного фонду.(а.с.12)
У цей же день представниками ПАТ «Львівгаз» було також складено акт про виявлені порушення, згідно з яким сумнів у правильній роботі лічильника газу висловлюється з причини «лічильник пофарбовано та потребує обстеження в умовах Сервісного центру ПАТ «Львівгаз».(а.с.11).
Комісією у складі начальника управління КтаООГ ПАТ «Львівгаз» ОСОБА_6Я, інженера І категорії Державного підприємства «Львівстандартметрології» ОСОБА_7, начальника Сервісного центру ПАТ «Львівгаз» ОСОБА_8 і начальника лабораторії повірки та ремонту побутових лічильників газу Сервісного центру ПАТ «Львівгаз» ОСОБА_9 11 грудня 2014 року в Сервісному центрі ПАТ «Львівгаз» було проведено експертизу лічильника газу, результати якої закріплені у акті експертизи лічильника газу від 11.12.2014 № 1272. (а.с.13).
Так, згідно з актом експертизи цілісність пломби е19107958 на упаковці та патрубках не порушена. Цілісність заводської пломби та повірочного тавра порушена, розрізана і склеєна. Щодо відлікового механізму, то збитий шпіц гвинта кріплення рамки лічильного механізму. З механічних пошкоджень виявлене пошкодження захисного покриття під кришкою лічильного механізму. Висновок комісії - виявлено втручання в роботу побутового лічильника газу.
Свідок ОСОБА_8, який згідно з актом еспертизи був одним з членів комісії, що проводила експертизу лічильника газу, але який підтвердив, що не був особисто присутній при проведенні цієї експертизи, зазначив, що технічно не було можливим встановити точний час втручання в роботу лічильника газу за адресою проживання позивача ОСОБА_1
Відповідно до пункту 26 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.1999р. № 2246 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2004р. № 476), у разі коли підтверджено факт пошкодження лічильника газу з вини споживача, він відшкодовує вартість перевірки, ремонту та/або встановлення нового лічильника. Факт пошкодження (втручання в роботу) лічильника газу, що призвело до заниження його показань, засвідчується спеціалізованою організацією (підприємством), яка має право проводити експертизу.
На підставі акта оцінки вартості ремонтно-повірочних робіт побутового лічильника газу від 09.02.2015 та на підставі рахунка на оплату від 14.02.2015 № 000006851 позивач ОСОБА_1 була зобов'язана ПАТ «Львівгаз» оплатити вартість проведення експертизи в сумі 117,72 грн. та встановлення або заміни лічильника газу в існуючий газопровід без виконання зварювальних робіт в сумі 232,30 грн. відповідно, а також повідомленням ДЗВ ПЛГ управління по експлуатації газового господарства міста Львова Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Львівгаз» від 23.02.2015 № 31/2-54 - придбати новий лічильник газу.(а.с.17,18,19).
Згідно з технічними даними лічильника газу за адресою проживання позивача ОСОБА_1 лічильник газу був встановлений 18 березня 1996 року, опломбований пломбами № 216 та № 134680 18 березня 1996 року та 18 червня 2004 року відповідно, захисні стрічки № 507601 та № 507701 були нанесені на лічильник газу 18 червня 2004 року. Цей факт визнало ПАТ «Львівгаз» й у листах-відповідях на звернення позивача ОСОБА_1М.(а.с.16)
Свідок ОСОБА_10, контролер служби з постачання та обліку газу Залізничного району міста Львова, працівник ПАТ «Львівгаз», зазначила, що до кола її трудових обов'язків входить перевірка цілісності пломб та стрічок на лічильниках газу, зокрема й за адресою проживання позивача ОСОБА_1 Свідок підтвердила, що при здійсненні нею своїх трудових обов'язків за адресою проживання ОСОБА_1 лічильник газу не викликав жодних підозр на предмет втручання в його роботу, пломби та стрічки на лічильнику газу були цілими.
Свідок ОСОБА_11, інженер ПАТ «Львівгаз», яка склала акт про виявлені порушення та акт про демонтаж лічильника газу, також підтвердила, що захисні стрічки на лічильнику газу за адресою проживання позивача ОСОБА_1 при складенні відповідних актів були цілими. Свідок зазначила, що з практики її роботи та діяльності ПАТ «Львівгаз» захисні стрічки на лічильники газу споживачів наносилися на початку 2000-их років. Як було виявлено свідком, захисні стрічки на лічильник газу за адресою проживання позивача ОСОБА_1 були нанесені на пофарбований лічильник газу, а саме факт пофарбування цього лічильника викликав сумнів в його правильній роботі. Свідок підтвердила, що ПАТ «Львівгаз» справді не провело вчасно планову повірку лічильника газу за адресою проживання позивача ОСОБА_1
Згідно з ч. ч. 1, 2 ст. 1166 ЦК України майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.
Оскільки позивач ОСОБА_1 є власником квартири АДРЕСА_3 з 25 грудня 2013 року, а захисні стрічки, які залишалися цілими на лічильнику газу в момент висловлення працівником ПАТ «Львівгаз» сумніву в правильності його роботи, були нанесені на лічильник газу 18 червня 2004 року, та без їх пошкодження доступ до внутрішнього механізму лічильника газу був неможливий, в силу ч. ч. 1, 2 ст. 1166 ЦК України ОСОБА_1 не може нести відповідальність за шкоду, завдану ПАТ «Львівгаз» в оспорюваній ситуації.
Відповідно до ч. 2 ст. 28 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці через міжповірочні інтервали. Підприємства, організації та фізичні особи зобов'язані своєчасно (з урахуванням установлених міжповірочних інтервалів) подавати засоби вимірювальної техніки на повірку.
Згідно з п. 5.4.4 Національного стандарту України ДСТУ 2708:2006 «Метрологія. Повірка засобів вимірювальної техніки. Організація та порядок проведення», затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 03.02.2006 № 18, періодичну повірку проводять у календарні терміни, встановлені переліком засобів вимірювальної техніки, які перебувають в експлуатації та підлягають повірці, або за письмовим зверненням заявників.
Згідно з листом-відповіддю ПАТ «Львівгаз» від 14.05.2015 № лв07/2-3321-15 міжповірочний інтервал для лічильника газу Metrix, вид якого був встановлений за адресою проживання позивача ОСОБА_1, становить 8 років (рахуючи з дати його випуску 1995 року), а з 01 січня 2000 року по 09 грудня 2014 року лічильник газу за адресою проживання позивача ОСОБА_1 на повірку не знімався. Відповідно до наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, Міністерства промислової політики України, Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» від 05.10.2004 № 218/501/537 НАК «Нафтогаз» спільно з підприємствами з газопостачання та газифікації в термін 2004-2006 рр. забезпечують виконання робіт з повірки лічильників газу мембранних, термін повірки яких минає до 31.12.2006 р. Згідно з технічними даними лічильника газу за адресою проживання позивача ОСОБА_1 він належить до мембранного типу.(а.с.97)
Відповідно до абзаців 1, 2 п. 161 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.1999 № 2246 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2004 № 476) періодична повірка лічильників газу, їх технічне обслуговування та пов'язаний з такою повіркою ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) здійснюються за рахунок газорозподільного підприємства. На період зняття лічильника газу для проведення його експертизи або періодичної/позачергової повірки та ремонту, пов'язаного з такою повіркою, або для проведення ремонту за заявою споживача газорозподільне підприємство встановлює лічильники газу з обмінного фонду (у разі, коли знятий лічильник газу належав газорозподільному підприємству, встановлений на його місце лічильник газу з обмінного фонду газорозподільного підприємства стає розрахунковим, що оформляється відповідним актом, та в подальшому розрахунки із споживачем здійснюються згідно з його показаннями).
Згідно з абзацом 4 згаданого пункту у разі коли лічильник газу, що встановлений у споживача та перебуває у власності газорозподільного підприємства, визнано в установленому порядку непридатним до подальшої експлуатації та ремонту, демонтаж, транспортування та монтаж нового лічильника газу здійснюються за рахунок зазначеного підприємства. При цьому газорозподільне підприємство встановлює споживачеві новий лічильник газу протягом двох місяців з дня визнання його непридатним до експлуатації та ремонту.
Відповідно до абзацу 6 п. 33 цих Правил газорозподільне підприємство зобов'язане проводити безоплатно ремонт лічильників газу, пов'язаний з періодичною повіркою, та протягом одного місяця з дати настання строку періодичної повірки лічильників газу проводити таку повірку та їх технічне обслуговування (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж).
Згідно з підп. 7 п. 5 Порядку відшкодування збитків, завданих газопостачальному або газорозподільному підприємству внаслідок порушення споживачем природного газу Правил надання населенню послуг з газопостачання, а також споживачеві природного газу внаслідок порушення газопостачальним або газорозподільним підприємством Правил надання населенню послуг з газопостачання, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 28.10.2014 № 184, яка набрала чинності 03 лютого 2015 року, у разі виявлення у споживача пошкодження лічильника та/або пломб на ньому нарахування збитків за актом-претензією не здійснюється у випадку недотримання з вини газорозподільного підприємства строків міжповірочних інтервалів лічильника газу.
Відповідно до п. 10 розділу 3 глави 11 Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 № 2492, яка набрала чинності 27 листопада 2015 року та на підставі якої власне втратила чинність Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 28.10.2014 № 184, у разі виявлення у побутового споживача пошкодження лічильника газу та/або пломб на ньому розрахунки, передбачені цією главою, за актом про порушення не здійснюються у випадку недотримання з вини Оператора ГРМ строків періодичної повірки лічильника газу.
Згідно з ч. 1 ст. 58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.
Суд погоджується з доводами представника позивача ОСОБА_2, що з урахуванням ч. 1 ст. 58 Конституції України, та, оскільки ПАТ «Львівгаз» визнало, що ним було пропущено строк міжповірочного інтервалу лічильника газу, на позивача ОСОБА_1 поширюється дія підп. 7 п. 5 Порядку відшкодування збитків, завданих газопостачальному або газорозподільному підприємству внаслідок порушення споживачем природного газу Правил надання населенню послуг з газопостачання, а також споживачеві природного газу внаслідок порушення газопостачальним або газорозподільним підприємством Правил надання населенню послуг з газопостачання, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 28.10.2014р. № 184, та п. 10 розділу 3 глави 11 Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015р. № 2492.
Суд критично оцінює доводи представника ПАТ «Львівгаз» ОСОБА_3, що заявлені позивачем ОСОБА_1 позовні вимоги не відповідають способам захисту судом цивільних прав та інтересів, передбачених ЦК України, та позивач ОСОБА_1 обрала неналежний спосіб захисту своїх прав з огляду на наступне.
Згідно з ч. 1 ст. 15 ЦК України кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання. Згідно з частиною 1 статті 16 ЦК України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу. Загальний перелік способів захисту цивільних прав та інтересів судом встановлений ч. 2 ст. 16 ЦК України.
Згідно з ч. 2 с. 16 ЦК України суд може захистити цивільне право або інтерес іншим способом, що встановлений договором або законом.
Відповідно до п. 37 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 28.10.2014р. № 184, у разі порушення газопостачальним (газорозподільним) підприємством цих Правил та умов договору споживач подає одній із зазначених організацій претензію, складену у довільній формі. Газопостачальне (газорозподільне) підприємство повинне протягом п'яти днів усунути порушення чи надати споживачеві обґрунтовану відмову.
Позивач ОСОБА_1 скористалася закріпленим цим пунктом правом та 16 березня 2015 року надіслала ПАТ «Львівгаз» претензію. Листом-відповіддю ПАТ «Львівгаз» від 27.03.2015 № лв07/2-2127-1 претензія позивача ОСОБА_1 не була вирішена у повному обсязі.(а.с.20-23)
Згідно з п. 39 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 28.10.2014 № 184, у разі коли між споживачем і газопостачальним (газорозподільним) підприємством не досягнуто згоди про надання послуг з газопостачання, розміру їх оплати, відшкодування збитків, спірні питання вирішуються в судовому порядку.
Відповідно до ч. 2 ст. 55 Конституції України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
Згідно з Окремою думкою судді Конституційного Суду України Скоморохи В.Є. до рішення Конституційного Суду України від 25.11.1997 № 6-зп у справі за конституційним зверненням громадянки ОСОБА_12 щодо офіційного тлумачення частини другої ст. 55 Конституції України та ст. 248-2 ЦПК України (справа громадянки ОСОБА_12 щодо права на оскарження в суді неправомірних дій посадової особи), ст. 55 Конституції України передбачає судову відповідальність не тільки посадових чи службових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а й посадових, службових осіб установ, організацій, підприємств незалежно від форм власності та посадових осіб, які виконують організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські функції тощо. Про те, що об'єктом оскарження можуть бути не лише рішення, дії чи бездіяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, а й посадових, службових осіб приватних чи спільних підприємств тощо, свідчать ст. ст. 1 та 19 Закону України «Про звернення громадян», які до суб'єктів, рішення, дії чи бездіяльність котрих може бути оскаржено, віднесли: органи державної влади і місцевого самоврядування, об'єднання громадян, установи, організації, незалежно від форм власності, підприємства, засоби масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків.
Нарахування ПАТ «Львівгаз» сум збитків, які повинен оплатити позивач ОСОБА_1, та зобов'язання її придбати новий лічильник газу є наслідком порушення ПАТ «Львівгаз» встановлених для нього законом як для газопостачальника обов'язків, та різновидом його дій та рішень, які, в розумінні ч. 2 ст. 55 Конституції України, були оскаржені позивачем ОСОБА_1 у судовому порядку.
Отже, позивачем ОСОБА_1 обрано належний спосіб захисту її порушених прав споживача, зокрема, на якісне періодичне технічне обслуговування газових приладів і пристроїв у встановлені законодавством строки (підп. 4 п. 27 Типового договору про надання населенню послуг з газопостачання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2006р. № 938) та одержувати вчасно та відповідної якості житлово-комунальні послуги згідно із законодавством та умовами договору на надання житлово-комунальних послуг (п. 1 ч. 1 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»).
На підставі наведеного вище,позовні вимоги підлягають до задоволення.
Відповідно до вимог ст.88 ЦПК України стягнути з Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Львівгаз» в дохід держави судовий збір в розмірі 243 грн.60 коп.
Керуючись ст.ст.3,10,11,15,60,88,169,209,213-215,218 ЦПК України, суд,-
Позов задовольнити повністю.
Визнати неправомірними дії Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Львівгаз» з :
- нарахування та зобов»язання ОСОБА_1 оплатити вартість проведення експертизи в сумі 117,72 грн. на підставі акту оцінки вартості ремонтно- повірочних робіт ПЛГ від 09.02.2015 р. та вартість встановлення або зміни лічильника газу в існуючий газопровід без виконання зварювальних робіт в сумі 232,30 грн. на підставі рахунку на оплату від 14.02.2015 р. №000006851;
- зобов»язання ОСОБА_1 придбати новий лічильник газу на підставі повідомлення ДЗВ ПЛГ управління по експлуатації газового господарства міста Львова Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Львівгаз» від 23.02.2015 №31/2-54;
- з порушення міжповірочного інтервалу лічильника газу типу Metrix типорозміру G6 заводський № 015916, 1995 року випуску, за адресою АДРЕСА_4.
Зобов»язати Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Львівгаз» вчинити дії з встановлення за рахунок Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Львівгаз» нового постійного лічильника газу, згідно з яким здійснюватимуться подальші розрахунки за спожитий газ, за адресою АДРЕСА_5.
Стягнути з Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Львівгаз» в дохід держави судовий збір в розмірі 243 грн.60 коп.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Львівської області через Шевченківський районний суд м.Львова шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги.
Суддя ОСОБА_5