Україна
Справа № 411/3227/12
22-ц/774/538/К/16
19 лютого 2016 року м. Кривий Ріг
Суддя судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Дніпропетровської області ОСОБА_1, ознайомившись з апеляційною скаргою позивача ОСОБА_2, в інтересах якого діє ОСОБА_3, на ухвалу Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу від 28 грудня 2015 року про відмову у задоволенні заяви про перегляд за нововиявленими обставинами рішення Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу від 11 жовтня 2012 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_4, третя особа - Довгинцівський районний відділ у м. Кривому Розі Головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зустрічним позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про розподіл майна, що нажито під час шлюбу, вселення в житлове приміщення, -
Апеляційна скарга подана в строк, передбачений ст. 294 ЦПК України і відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 297, 298 ЦПК України, -
Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою позивача ОСОБА_2, в інтересах якого діє ОСОБА_3, на ухвалу Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу від 28 грудня 2015 року про відмову у задоволенні заяви про перегляд за нововиявленими обставинами рішення Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу від 11 жовтня 2012 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_4, третя особа - Довгинцівський районний відділ у м. Кривому Розі Головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зустрічним позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про розподіл майна, що нажито під час шлюбу, вселення в житлове приміщення.
Розпочати підготовчі дії для призначення справи до розгляду в апеляційному суді.
Надіслати копію апеляційної скарги особам, які беруть участь у справі і встановити строк до 21 березня 2016 року, протягом якого можуть бути подані ними заперечення на апеляційну скаргу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: