про прийняття апеляційної скарги до провадження
"04" липня 2011 р. Справа № 5023/2782/11
Колегія суддів у складі: головуючий суддя Пушай В.І., суддя Бабакова Л.М., суддя Плужник О.В.
розглянувши апеляційну скаргу відповідача (вх. № 2642 Х/3-9) на рішення господарського суду Харківської області від 01.03.11 р. по справі № 5023/2782/11
за позовом Дослідного сільськогосподарського підприємства «БВ»у формі Товариства з обмеженою відповідальністю, м. Харків
до відповідача: Підприємства Дергачівської виправної колонії № 109 , м. Харків
про стягнення 12007,38 грн.
.
Відповідач звернувся з апеляційною скаргою на судове рішення господарського суду Харківської області від 01.03.2011 р., в якій просить зазначене рішення скасувати та постановити нове рішення, яким відмовити в задоволенні позовних вимог. Слід зазначити, що рішення господарського суду Харківської області по справі № 5023/2782/11 винесено від 14.06.11 р., повний текст підписано 15.06.2011 року.
Апеляційна скарга і додані до неї документи відповідають вимогам ст. 94 ГПК України і є достатніми для прийняття апеляційної скарги до провадження і розгляду в апеляційному порядку, керуючись ст. ст. 94, 98 ГПК України, -
1. Прийняти апеляційну скаргу до провадження.
2. Розгляд скарги призначити на "15" серпня 2011 р. об 16:30 год. у приміщенні Харківського апеляційного господарського суду за адресою: 61022, місто Харків, пр. Леніна 5, 1-й поверх., каб. № 108.
3. Зобов'язати сторін не менше, ніж за три дні до початку судового засідання подати до апеляційного господарського суду:
позивачу - надати відзив на апеляційну скаргу.
відповідачу -надати уточнення дати рішення.
сторонам - документи в обґрунтування вимог та заперечень.
4. Викликати в судове засідання представників сторін з належним чином оформленими повноваженнями. Про неможливість прибуття представників обов'язково письмово повідомити суд.
Головуючий суддя Пушай В.І.
Суддя Бабакова Л.М.
Суддя Плужник О.В.
.