№3/263/262/2014
№263/779/14-п
25 лютого 2014 року місто Маріуполь
Суддя Жовтневого районного суду м. Маріуполя Богуславська І.А., розглянувши матеріали, які надійшли з Державної Азовської морської екологічної інспекції про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, непрацюючого, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1,
за ст. 88-1 ч.1 КУпАП,
21.12.2013 року о 15:05 год., ОСОБА_1 по вулиці 50р. СРСР біля будинку №61 здійснював продаж дерева сосна - 4 (одиниці) без відповідних документів, що засвідчують її набуття, чим порушив ст.ст. 5,10 ЗУ «Про рослинний світ», ст.12 ЗУ «Про охорону навколишнього природного середовища», та вчинив правопорушення, передбачене ст. 88-1 ч.1 КУпАП.
Факт вчинення адміністративного правопорушення підтверджується протоколом серії №007555 про адміністративне правопорушення від 21.12.2013р., письмовими поясненнями особи, яка притягується до адміністративної відповідальності.
ОСОБА_1 у судове засідання не з'явився, причини неявки суду не повідомив, про день та час розгляду справи був повідомлений у встановленому законом порядку.
Дослідивши матеріали справи, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, обставини що пом'якшують та обтяжують відповідальність, суд вважає, що ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ст.88-1 ч.1 КУпАП
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 33, 88-1 ч.1 КУпАП, суддя
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєні адміністративного правопорушення передбаченого ст.88-1 ч.1 КУпАП та накласти стягнення у вигляді штрафу у розмірі 51 гривня без конфіскації предметів торгівлі.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у сумі 36,54 гривень.
Апеляційну скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Донецької області через Жовтневий районний суд міста Маріуполя.
Суддя Богуславська І.А.
Строк пред'явлення постанови до виконання три місяці.