печерський районний суд міста києва
Справа № 3-6537/12
19 грудня 212 року суддя Печерського районного суду м. Києва Ільєва Т.Г., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з Відділу ДАІ з обслуговування Печерського району, підпорядкованого Управління ДАІ ГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності,
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, індивідуальний ідентифікаційний номер НОМЕР_1, не працює, громадянин України, уродженець ІНФОРМАЦІЯ_2, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, раніше не притягувався до адміністративної відповідальності,
- за ч 1 ст.130 КУпАП, -
15.11.2012 року близько 03 год. 45 хв. ОСОБА_1 в м. Києві, по вул. Кіквідзе, керуючи автомобілем марки “Тойота”, державний номерний знак НОМЕР_2, з явними ознаками алкогольного сп'яніння (різкий запах алкоголю з порожнини рота, нестійка хода). Від проходження медичного огляду на стан сп'яніння, відповідно до встановленого порядку ОСОБА_1 відмовився в присутності двох свідків, чим порушив п. 2.5 ПДР.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненому правопорушенні, передбаченому ч. 1 ст. 130 КУпАП визнав повністю.
Його вина, також підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення АА2 №310902 від 15.11.2012 року, рапортом працівника міліції ОСОБА_2 та поясненнями свідків.
Дослідивши матеріали справи суддя вважає, що дії ОСОБА_1 за ч. 1 ст.130 КУпАП кваліфіковано вірно, вину доведено повністю.
При визначенні виду адміністративного стягнення суддя враховує обставину справи, що ОСОБА_1 вперше притягується до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.130 КУпАП, проте вважає необхідним притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинене правопорушення та призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі сто п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 2550 (дві тисячі п'ятсот п'ятдесят) гривень 00 коп.
Керуючись ч.1 ст. 130, ст. 283, 284 КУпАП, -
Визнати винним ОСОБА_1, індивідуальний ідентифікаційний номер НОМЕР_1 за скоєне адміністративне правопорушення та притягнути до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП, піддавши адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі сто п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 2550 (дві тисячі п'ятсот п'ятдесят) гривень 00 коп.
Постанова може бути оскаржена або опротестована прокурором до Апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня її винесення.
Строк пред'явлення постанови до виконання протягом трьох місяців.
СуддяОСОБА_3