Ухвала від 28.01.2016 по справі 821/91/16

ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

28 січня 2016 р.

м. Херсон

Справа № 821/91/16

Суддя Херсонського окружного адміністративного суду Попов В.Ф., перевіривши виконання вимог статей 104, 105, 106 КАС України за адміністративним позовом виробничого кооперативу "Дар'ївська ПМК - 143" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання дій протиправними та скасування реєстрації випуску акцій та свідоцтва про реєстрацію випуску акцій,

встановив:

Позивач звернувся до суду з вказаним адміністративним позовом, у якому просить визнати дії відповідача протиправними, скасувати реєстрацію випуску акцій відкритого акціонерного товариства "Дар'ївська пересувна механізована колонна 143", ЄДРПОУ 01036454, скасувати свідоцтво про реєстрацію випуску акцій відкритого акціонерного товариства "Дар'ївська пересувна механізована колонна 143", ЄДРПОУ 01036454, реєстраційний номер свідоцтва 476/1/98 від 08 вересня 1998 року, виданий начальником управління корпоративних фінансів Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

За приписами ч. 3 статті 106 КАС України до позовної заяви, зокрема, має додаватись документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

Розміри ставок судового збору за подання адміністративного позову до адміністративного суду встановлені Законом України "Про судовий збір" та відповідно до ч. 1, пп. 1 п. 3 ч. 2 ст. 4 цього Закону складають за подання адміністративного позову немайнового характеру юридичною особою (такий позов має місце в даному разі) - 1 розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду. Згідно з ч. 3 ст. 6 цього Закону у разі коли в позовній заяві об'єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.

З квитанції банку від 26.01.2016 № 0.0.496180963.1, наданої позивачем, вбачається, що судовий збір ним сплачено лише за одну немайнову вимогу, проте в позові об'єднано дві такі вимоги.

Оскільки доказів сплати судового збору за всі заявлені вимоги позивачем не надано, позовна заява не відповідає вимогам ст. 106 КАС України, а тому така заява відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України підлягає залишенню без руху із встановленням позивачу строку для усунення її недоліків, а саме надання документу про сплату судового збору ще за одну немайнову вимогу.

Керуючись ч. 1 ст. 108 КАС України,

ухвалив:

Залишити позовну заяву без руху.

Надати позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви до 12 лютого 2016 р.

Після усунення недоліків позовної заяви документи до суду направляти із вказівкою на номер справи 821/91/16 та зазначенням прізвища судді, який прийняв ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

У разі невиконання цієї ухвали, позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачу.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного адміністративного суду через Херсонський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня її проголошення.

Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлений строк. У разі подання апеляційної скарги, ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Суддя Попов В.Ф.