Ухвала від 20.01.2016 по справі 337/4594/15-а

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

20 січня 2016 рокусправа № 337/4594/15-а(2а/337/124/2015)

Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Чабаненко С.В. перевіривши на відповідність вимогам КАС України апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Хортицькому районі м. Запоріжжя на постанову Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 02 листопада 2015 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Хортицькому районі м. Запоріжжя про перерахунок пенсії,-

ВСТАНОВИВ:

Постановою Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 02 листопада 2015 року по справі № 337/4594/15-а (2а/337/124/2015) адміністративний позов задоволено частково. Зобов'язано Управління Пенсійного фонду України в Хортицькому районі м. Запоріжжі здійснити ОСОБА_1 починаючи з 01 жовтня 2015 року перерахунок та виплату пенсії посадової особи в органах місцевого самоврядування, з урахуванням у складі заробітної плати сум матеріальної допомоги на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань і сум індексації заробітної плати.

Не погодившись з вказаним рішенням суду першої інстанції, Управління Пенсійного фонду України в Хортицькому районі м. Запоріжжі звернулось до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати постанову Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 02 листопада 2015 року по справі № 337/4594/15-а (2а/337/124/2015) та прийняти нову постанову, якою відмовити в задоволені позову в повному обсязі.

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 01 грудня 2015 року Управлінню Пенсійного фонду України в Хортицькому районі м. Запоріжжі відмовлено в задоволені клопотання щодо звільнення від сплати судового збору та апеляційну скаргу залишено без руху з підстав невідповідності її вимогам, встановленим частиною 6 статті 187 Кодексу адміністративного судочинства України, в частині несплати судового збору, який з урахуванням Закону України «Про судовий збір», у даному випадку складає 80,39 грн. Апелянту надано тридцятиденний строк з дня отримання копії зазначеної ухвали для усунення недоліків, вказаних в ній.

Копію ухвали разом з супровідним листом шляхом поштового повідомлення направлено на адресу апелянта та вручено останньому 09.12.2015 року.

Станом на 20.01.2016 року недоліки зазначені в ухвалі відповідачем не усунуто.

Відповідно ч.5 ст. 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу. Ухвали про залишення апеляційної скарги без руху, повернення апеляційної скарги або відмову у відкритті апеляційного провадження можуть бути оскаржені в касаційному порядку.

Згідно п.1 ч.3 ст.108 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо він не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

Керуючись ст.108, 187,189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,-

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Хортицькому районі м. Запоріжжя на постанову Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 02 листопада 2015 року по справі № 337/4594/15-а(2а/337/124/2015) - вважати неподаною та повернути апелянту.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її постановляння та може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя С.В.Чабаненко