Ухвала від 18.01.2016 по справі 920/1863/15

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

18.01.2016 Справа № 920/1863/15

за позовом: Коммунального підприємства “Сумижитло” Сумської міської ради, м.Суми

до відповідача: Товариств з обмеженою відповідальністю “Керуюча компанія “Сервісресурс”, м.Суми

треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: 1.Сумська міська рада, м. Суми; 2. Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради, м. Суми

про визнання недійсним договору № 52 від 25.05.2015р.

СУДДЯ Моїсеєнко В.М.

Представники сторін:

Від позивача: ОСОБА_1, довіреність від 16.12.2015р.

Від відповідача: не з'явився

Треті особи: 1. не з'явився

2. ОСОБА_2, довіреність від 01.12.2015р.

За участю секретаря судового засідання Сороки Л.М.

Суть спору: позивач згідно вимог позовної заяви від 21.12.2015р., б/н просить визнати недійсним договір № 52 та Додаткову угоду № 1 до договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває на балансі КП «Сумижитло» Сумської міської ради укладений 25 травня 2015 року між КП«Сумижитло» Сумської міської ради та ТОВ «Сервісресурс». Застосувати наслідки недійсності правочину до договору № 52 та до Додаткової угоди № 1 до договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває на балансі КП «Сумижитло» Сумської міської ради укладений 25 травня 2015 року між КП«Сумижитло» Сумської міської ради та ТОВ «Сервісресурс» та повернути сторони у первинний стан, зобов'язавши ТОВ «Сервісресурс» повернути КП«Сумижитло» Сумської міської ради житлового фонду, паспорти ліфтів в кількості 159 штук; стягнути з відповідача сплачений судовий збір .

Відповідач відзив на позов не подав, його представник подав клопотання без дати та номера , в якому зазначив, що не отримував від позивача копію позовної заяви та доданих до неї документів, тому він не в змозі подати відзив на позов та документи в обґрунтування своєї позиції по справі, просить суд відкласти розгляду справи для надання йому можливості підготувати документи в обґрунтування своєї позиції по справі.

Треті особи будь-яких письмових пояснень стосовно позовних вимог суду не надали.

Відповідно до ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні.

Суд задовольняє клопотання відповідача та відкладає розгляд справи.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд справи на 01.02.2016р. на 10 год. 40 хв. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області м.Суми, пр-т Шевченка, 18/1, кабінет № 103.

2. Повторно зобов'язати відповідача подати відзив на позов.

3. Повторно зобов'язати треті особи подати письмові пояснення в обґрунтування своєї позиції по справі.

4. Витребувані документи подати не пізніше ніж за три дні до розгляду справи.

Суддя ОСОБА_3

Попередній документ
55048706
Наступний документ
55048708
Інформація про рішення:
№ рішення: 55048707
№ справи: 920/1863/15
Дата рішення: 18.01.2016
Дата публікації: 22.01.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Сумської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Укладення, зміни, розірвання, виконання договорів (правочинів) та визнання їх недійсними, зокрема:; Визнання договорів (правочинів) недійсними; надання послуг