06.01.2016 Справа № 756/276/16-к
Унікальний № 756/276/16-к
Порядковий № 1-в/756/56/16
06 січня 2016 року Оболонський районний суд м. Києва в складі:
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
при секретарі - ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві подання начальника Оболонського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві про продовження адміністративного нагляду та встановлення обмежень відносно
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Києва, українця, громадянина України, не працюючого, проживаючого та зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , раніше судимого:
- вироком Шевченківського районного суду м. Києва від 30.03.2012 року за ч. 1 ст. 309, ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 185 КК України до 5 років позбавлення волі,-
ОСОБА_3 засуджений вироком Шевченківського районного суду м. Києва від 30.03.2012 року за ч. 1 ст. 309, ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 185 КК України до 5 років позбавлення волі, звільнений з місць позбавлення волі 18.07.2014 року та поставлений на профілактичний облік в Оболонському РУ ГУ МВС України в м. Києві.
Ухвалою Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 10.07.2014 року, відносно ОСОБА_3 був встановлений адміністративний нагляд строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців.
Після встановлення адміністративного нагляду, ОСОБА_3 зарекомендував себе з негативної сторони, висновків для себе не зробив та на шлях виправлення не став, неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, порушував умови адміністративного нагляду.
У судовому засіданні представник Оболонського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві подання підтримав, засуджений заперечував проти його задоволення.
Вислухавши думки учасників процесу, дослідивши матеріали додані до подання, суд приходить до висновку, що останнє не підлягає задоволенню з огляду на наступне.
Відповідно до п. „в” ст. 3 Закону України „Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі” адміністративний нагляд встановлюється щодо судимих осіб, які після відбування покарання незважаючи на попередження органів внутрішніх справ, систематично порушують громадський порядок і права інших громадян, вчиняють інші правопорушення.
Так, 23.04.2015 р. ОСОБА_3 дійсно був притягнутий до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення передбаченого ст. 187 КпАП України. 29.04.2015 р. ОСОБА_3 був притягнутий до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення передбаченого ст. 187 КпАП України.
Проте, після цього ОСОБА_3 порушень не допускав, до відповідальності не притягувався, що свідчить про несистематичний характер таких порушень. ОСОБА_3 не є небезпечним для суспільства, тому суд приходить до висновку, що вимоги, зазначенні в поданні про продовження адміністративного нагляду та встановлення обмежень, є необгрунтованими.
На підставі викладеного, керуючись ст. 3, 5, 10 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, що звільнилися з місць позбавлення волі», суд,
Відмовити у задоволенні подання начальника Оболонського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві про продовження адміністративного нагляду та встановлення обмежень відносно ОСОБА_3 .
Постанова може бути оскаржена у встановленому законом порядку.
Суддя ОСОБА_1