Номер провадження: 22-ц/785/8874/15
Головуючий у першій інстанції Шевчук Ю. В.
Доповідач Фальчук В. П.
07.10.2015 року м. Одеса
Суддя Судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області Фальчук В.П., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Білгород-Дністровського міськрайсуду від 03 вересня 2015 року, в цивільній справі за заявою Товариства з додаткової відповідальності «Алкалія» до ОСОБА_2 про визнання договорів оренди землі дійсним,-
встановив:
22.09.2015 року ОСОБА_2 подала апеляційну скаргу на ухвалу Білгород-Дністровського міськрайсуду від 03.09.2015 року в зазначеній цивільній справі, пропустивши строк для її подачі, встановлений ч.2ст.294 ЦПК України.
За правилами ч.3ст.297 ЦПК України апеляційна скарга залишається без руху, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 294 цього Кодексу, і особа, яка її подала не порушує питання про поновлення цього строку. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали особа має право звернутися до апеляційного суду з заявою про поновлення строку для подачі апеляційної скарги, вказавши причини, з яких пропущений цей строк.
Як вбачається з матеріалів справи, апелянт подала апеляційну скаргу 22.09.2015 року, пропустивши строк для її подачі встановлений ч.2ст.294 ЦПК України, та не порушила питання перед судом про поновлення цього строку.
На підставі викладеного, суд вважає необхідним апеляційну скаргу ОСОБА_2 залишити без руху, та надати апелянту строк у тридцять днів, з моменту отримання цієї ухвали, звернутися до апеляційного суду Одеської області з заявою про поновлення пропущеного строку, в якій вказати причини з яких цей строк був пропущений.
Якщо заяву не буде подано особою в зазначений строку або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.
Керуючись ч.2ст.294, ч.3ст.297 ЦПК України, суддя Судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області, -
ухвалив;
Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Білгород-Дністровського міськрайсуду від 03 вересня 2015 року - залишити без руху.
Надати апелянту строк - тридцять днів, з дня отримання копії ухвали суду, звернутися до апеляційного суду Одеської області з заявою про поновлення строків, або вказати інші підстави для поновлення строку.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановляння, та в касаційному порядку оскарженню не підлягає.
Суддя апеляційного суду Одеської області В.П.Фальчук