Рішення від 29.12.2015 по справі 154/3561/15

154/3561/15

2/154/1106/15

Копія.

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

іменем України

(заочне)

29 грудня 2015 року м.Володимир-Волинський

Володимир-Волинський міський суд Волинської області в складі:

головуючого: судді Лященка О.В.

при секретарі Шафатинській О.В.

з участю представника позивача: ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Володимир-Волинський цивільну справу за позовом Володимир-Волинської міської ради до ОСОБА_2 про стягнення збитків, завданих територіальній громаді міста Володимира-Волинського за використання земельної ділянки з порушенням вимог земельного законодавства, -

встановив:

Володимир-Волинська міська рада звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення збитків, завданих територіальній громаді міста Володимира-Волинського за використання земельної ділянки з порушенням вимог земельного законодавства.

В позовній заяві покликається на ту обставину, що 23 серпня 2011 року між ПП «Сента» (Продавцем) та ОСОБА_2 (Покупцем) був укладений та нотаріально посвідчений договір купівлі-продажу майна, а саме, овочевого складу загальною площею 415, 7 кв.м, розташованого за адресою: Україна, Волинська область, м. Володимир-Волинський, вул. Луцька, буд. 255 «а».

Відповідно до п. 1.4 зазначеного вище договору приміщення, що відчужується за цим договором, розташоване на земельній ділянці площею 1275 кв.м, в тому числі за рахунок забудованих земель, кадастровий номер якої 0710200000:01:005:5591, яка надана у тимчасове користування Підприємству ПП «Сента».

Статті 125, 126 ЗК України (у редакції станом на час придбання приміщення) передбачали, що право оренди земельної ділянки виникає з моменту державної реєстрації цього права і посвідчується договором оренди.

На сьогоднішній день право користування земельною ділянкою оформлюється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на земельну ділянку».

Відповідно до ст. 116 Земельного кодексу України підставами для набуття права на землю є рішення органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень.

Частина 2 ст. 123 ЗК України визначає, що особа, зацікавлена в одержанні у користування земельної ділянки із земель державної або комунальної власності за проектом землеустрою щодо її відведення, звертається з клопотанням про надання дозволу на його розробку до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, які відповідно до повноважень, визначених ст. 122 ЗК України, передають у власність або користування такі земельні ділянки. У клопотанні зазначаються орієнтовний розмір земельної ділянки та її цільове призначення. До клопотання додаються викопіювання з кадастрової карти (плану) або інші графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування та розмір земельної ділянки.

Тобто, обов'язок щодо оформлення права оренди земельної ділянки законодавство покладає на майбутнього орендаря цієї ділянки, який зобов'язаний для цього звернутись із клопотанням до органу місцевого самоврядування долучивши до нього відповідні додатки.

15.05.2012 року державним інспектором сільського господарства у Волинській області був складений акт перевірки дотримання громадянином ОСОБА_2 вимог земельного законодавства щодо використання земельної ділянки для обслуговування майна без документів, що посвідчують право власності чи право користування земельною ділянкою, що є порушенням ст. ст. 125, 126 Земельного кодексу України, та внесено припис від 15.05.2012 року за №000151 на усунення порушення вимог земельного законодавства терміном до 15.06.2012 року.

15 червня 2012 року державним інспектором сільського господарства у Волинській області знову був складений акт перевірки дотримання громадянином ОСОБА_2 Одночасно був складений припис, згідно якого ОСОБА_2 було зобов'язано у 30-денний термін забезпечити вжиття заходів щодо виготовлення документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Луцька, 255А.

15 червня 2012 р. державним інспектором сільського господарства було також складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 188-5 КУпАП та, як наслідок, 18 червня 2012 р. винесено постанову про накладення адміністративного стягнення на ОСОБА_2 у сумі 170 грн.

ОСОБА_2 придбав приміщення ще 23.08.2011 року.

Лише 15.07.2012 року на адресу Володимир-Волинської міської ради надійшло клопотання громадянина ОСОБА_2 щодо отримання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 1275 кв. м., кадастровий номер 0710200000:01:005:5591, для оформлення власності або повідомити про існуючі умови передачі земельної ділянки у користування ПП «Сента» для переоформлення права користування ділянкою.

Володимир-Волинською міською радою було розглянуте клопотання гр. ОСОБА_2 від 15.07.2012р. та роз'яснено вимоги п.2 ст.123 Земельного кодексу України. Повідомлено про подання терміном до 26.10.2012 року необхідних матеріалів для розгляду даного питання на черговій сесії міської ради

Повторне звернення ОСОБА_2 на адресу міської ради надійшло лише 28.12.2012 р. вх. №Г-823/1 (заява ОСОБА_2В від 21.12.2012 р.).

Вважають, що відповідач свідомо не вживав дій щодо оформлення права оренди на земельну ділянку з метою уникнення плати за користування нею.

За результатами розгляду заяви відповідача від 21.12.2012 р. міською радою було прийняте рішення №24/12 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», зокрема надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою гр. ОСОБА_2 на земельну ділянку площею 1275 кв. м по вул. Луцькій, 255 А.

Витяг з цього рішення був надісланий відповідачу із супровідним листом від 18.02.2013 р. вих. №Г-823/1. Доказ про отримання цього листа відповідачем додається.

До сьогоднішнього дня відповідач не виготовив проект землеустрою на земельну ділянку, так як не повідомив Володимир-Волинську міську раду про це та не подав його на затвердження.

Земельна ділянка і надалі використовується ОСОБА_2 з порушенням ст. 116, 125, 126 ЗК України, тобто, без рішення міської ради про надання земельної ділянки у користування, без договору оренди земельної ділянки, зареєстрованого у встановленому законом порядку.

У розділі 2 «Порядку визначення та відшкодування Володимир-Волинській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання, самовільного зайняття та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю», який був затверджений рішенням Володимир-Волинської міської ради від 19.04.1993 року № 284 , зазначено, що неодержаний дохід - це дохід, який міг би одержати власник землі, землекористувач, у тому числі орендар, із земельної ділянки і який він не одержав, внаслідок її вилучення (викупу) або зайняття, обмеження, погіршення якості землі або приведення її у непридатність для використання за цільовим призначенням у результаті негативного впливу, спричиненого діяльністю підприємств, установ та організацій та громадян, у тому числі орендна плата, яку б міг отримати власник земельної ділянки при належному та своєчасному оформленні договору оренди земельної ділянки особою, яка її використовує.

Відповідно до цього Порядку фізичні та юридичні особи, у разі використання ними земель міста з порушенням вимог ст. 125, 206 ЗК України, повинні відшкодувати Володимир-Волинській міській раді збитки, спричинені їх діями або бездіяльністю.

У разі використання земельної ділянки без документів, що підтверджують право користування, збитки визначаються за фактичний період користування земельною ділянкою (п. 6.1 Порядку).

Згідно п. 6.4. Порядку відшкодування збитків проводиться за період використання землі з порушенням земельного законодавства у розмірі орендної плати за землю, яку власник землі (міська рада) міг би отримати при належному виконанні (дотриманні) землекористувачем вимог земельного законодавства.

12 грудня 2012 року комісією по визначенню збитків власникам землі та землекористувачам було складено акт про визначення розміру збитків заподіяних Володимир-Волинській міській раді гр. ОСОБА_2 за користування земельною ділянкою площею 1275 кв. м по вул. Луцькій, 255а у розмірі неодержаного доходу в сумі 4569,45 грн. за період з 23.08.2011 р. по 30.11.2012 р.

Рішенням виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради від 20.12.2012 р. №432 було затверджено вказаний акт комісії та зобов'язано ОСОБА_2 сплатити збитки, що визначені актом у місячний термін після прийняття цього рішення.

Так як, ОСОБА_2 не виконував рішення міськвиконкому, не відшкодовував збитки, міською радою було подано позов до Володимир-Волинського міського суду про стягнення збитків, завданих територіальній громаді внаслідок використання земельної ділянки з порушенням вимог земельного законодавства за період з 23.08.2011 р. по 30.11.2012 р.

Рішенням Володимир-Волинського міського суду від 09 вересня 2013 р. позов Володимир-Волинської міської ради було задоволено повністю.

Вказане рішення суду було виконане ОСОБА_2, про що свідчить постанова Першого ВДВС Луцького МУЮ від 12.06.2014 р. (ВП №41919444) про закінчення виконавчого провадження.

Однак, незважаючи на це, ОСОБА_2 не усунув порушень земельного законодавства та надалі користується земельною ділянкою без оформлення документів на неї та не сплачуючи орендної плати.

14.05.2015 р. комісією по визначенню збитків власникам землі та землекористувачам був складений акт про визначення розміру збитків, заподіяних територіальниій громаді міста за користування земельною ділянкою, що по вул. Луцькій, 255А, без відповідних документів гр. ОСОБА_2 у розмірі неодержаного доходу в сумі 8898,99 грн. за період з 01.12.2012 р. по 31.01.2015 р. Рішенням Виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради від 20.05.2015 р. №139 вказаний акт комісії був затверджений. Гр. ОСОБА_2 було зобов'язано сплатити збитки, що визначені актом у місячний термін після прийняття цього рішення.

З моменту придбання приміщення (23 серпня 2011 року) і по даний час, пройшов період, протягом якого власник приміщення ОСОБА_2 фактично користувався земельною ділянкою, на якій розміщене це приміщення, при цьому не здійснюючи плати за використання землі.

У зв'язку з недотриманням Відповідачем норм земельного законодавства останнім було завдано матеріальних збитків територіальній громаді міста у вигляді втрат до бюджету міста.

Загальна сума збитків за фактичне використання землі становить 8893,99 грн. (вісім тисяч вісімсот дев'яносто три гривні дев'яносто дев'ять копійок), за період з 01.12.2012 р. по 31.01.2015 р.

ОСОБА_2 надалі використовує без правовстановлюючих документів земельну ділянки площею 1275 кв.м. для обслуговування овочевого складу площею 415,7 кв.м. по вул. Луцькій, 255 а у м. Володимир-Волинський та не сплачує орендної плати за землю.

У зв»язку із наведеним просять стягнути з відповідача ОСОБА_2 в користь Володимир-Волинської міської ради грошові кошти для відшкодування матеріальної шкоди, завданої територіальній громаді міста Володимира-Волинського, у вигляді втрат до бюджету міста за користування земельною ділянкою площею 1275 кв.м, що знаходиться за адресою м. Володимир-Волинський Волинської області, вул. Луцька, 255 А, у розмірі становить 8893,99 грн. (вісім тисяч вісімсот дев'яносто три гривні дев'яносто дев'ять копійок), а також витрати по сплаті судового збору.

У судовому засіданні представник позивача ОСОБА_3 позов підтримала та просять його задовольнити з підстав, викладених у тексті позовної заяви.

Відповідач ОСОБА_2 для участі у розгляді справи повторно не з»явився, будучи належним чином повідомленим про час та місце розгляду справи, заяви про розгляд справи у його відсутності не направив, а тому суд розглядає справу на підставі наявних доказів та ухвалює заочне рішення, проти чого представник позивача не заперечила.

Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши зібрані у справі докази та оцінивши їх у сукупності, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.

Судом встановлено, що 23 серпня 2011 року між ПП «Сента» та ОСОБА_2 був укладений та нотаріально посвідчений договір купівлі-продажу майна, а саме овочевого складу загальною площею 415, 7 кв.м, розташованого в м. Володимир-Волинський, вул. Луцька, буд. 255 «а». Відповідно до п. 1.4 зазначеного вище договору, приміщення, що відчужується за цим договором, розташоване на земельній ділянці площею 1275 кв.м, в тому числі за рахунок забудованих земель, кадастровий номер якої 0710200000:01:005:5591, яка надана у тимчасове користування ПП «Сента». Дана обставина стверджується копією договору.

Відповідно до ст. 116 Земельного кодексу України підставами для набуття права на землю є рішення органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень.

Статтею 12 Земельного кодексу України встановлено, що розпорядження землями територіальної громади міста, передача земельних ділянок комунальної власності у власність громадян та юридичних осіб, надання земельних ділянок v користування відноситься до повноважень сільських, селищних, міських рад у галузі земельних відносин на території сіл, селищ, міст.

Частина 2 ст. 123 ЗК України визначає, що особа, зацікавлена в одержанні у користування земельної ділянки із земель державної або комунальної власності за проектом землеустрою щодо її відведення, звертається з клопотанням про надання дозволу на його розробку до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, які відповідно до повноважень, визначених ст. 122 ЗК України, передають у власність або користування такі земельні ділянки. У клопотанні зазначаються орієнтовний розмір земельної ділянки та її цільове призначення. До клопотання додаються викопіювання з кадастрової карти (плану) або інші графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування та розмір земельної ділянки.

Тобто, обов'язок щодо оформлення права оренди земельної ділянки законодавство покладає на майбутнього орендаря цієї ділянки, який зобов'язаний для цього звернутись із клопотанням до органу місцевого самоврядування долучивши до нього відповідні додатки

Довідкою відділу Держкомзему у місті Володимир-Волинському Волинської області Головного управління Держкомзему у Волинській області від 11.12.2012 року № 203-03 стверджується, що земельна ділянка за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Луцька, 255 «а» відноситься до земель житлової та громадської забудови, землі промисловості, комунальна власність м. Володимир-Волинський.

Як вбачається з матеріалів перевірки, 15.05.2012 року державним інспектором сільського господарства у Волинській області був складений акт перевірки дотримання ОСОБА_2 вимог земельного законодавства щодо використання земельної ділянки для обслуговування майна без документів, що посвідчують право власності чи право користування земельною ділянкою, що є порушенням ст. ст. 125, 126 Земельного кодексу України, та внесено припис від 15.05.2012 року за №000151 на усунення порушення вимог земельного законодавства терміном до 15.06.2012 року.

Як вбачається з матеріалів справи, 15.07.2012 року на адресу Володимир-Волинської міської ради надійшло клопотання ОСОБА_2 щодо отримання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 1275 кв.м., кадастровий номер 0710200000:01:005:5591, для оформлення власності або повідомити про існуючі умови передачі земельної ділянки у користування ПП «Сента» для переоформлення права користування ділянкою. Позивачем було розглянуте дане клопотання ОСОБА_2 від 15.07.2012р., та роз'яснено вимоги п.2 ст.123 Земельного кодексу України. Повідомлено про подання терміном до 26.10.2012року необхідних матеріалів для розгляду даного питання на черговій сесії міської ради. Повторне звернення відповідача на адресу міської ради надійшло лише 28.12.2012 року. Тобто відповідач свідомо не вживав дій щодо оформлення права оренди на земельну ділянку з метою уникнення плати за користування нею.

Як вбачається з рішення Володимир-Волинського міського суду від 09.09.2013 року, з відповідача ОСОБА_2 стягнуто в користь Володимир-Волинської міської ради 4569 грн. 45 коп. збитків, завданих територіальній громади міста Володимир-Волинський, у вигляді втрат до бюджету міста за користування земльною ділянкою.

Вказане рішення суду було виконане ОСОБА_2, про що свідчить постанова Першого ВДВС Луцького МУЮ від 12.06.2014 р. (ВП №41919444) про закінчення виконавчого провадження.

Однак, незважаючи на це, ОСОБА_2 не усунув порушень земельного законодавства та надалі користується земельною ділянкою без оформлення документів на неї та не сплачуючи орендної плати. Земельна ділянка і надалі використовується відповідачем ОСОБА_2 з порушенням ст. 116, 125, 126 ЗК України, тобто, без рішення міської ради про надання земельної ділянки у користування, без договору оренди земельної ділянки, зареєстрованого у встановленому законом порядку.

Відповідно до ст. 206 Земельного кодексу України використання землі є платним. Об'єктом плати за землю є земельна ділянка. Плата за землю справляється відповідно до закону.

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 р. №284 було затверджено Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

У відповідності до вказаної поставнови КМУ рішенням Володимир-Волинської міської ради від 22.08.2012 року №20/25 було затверджено Порядок визначення та відшкодування Володимир-Волинській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання, самовільного зайняття та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю».

Дане рішення є нормативно-правовим актом органу місцевого самоврядування, який містить загальнообов'язкові правила поведінки, призначений для неодноразового застосування та стосується прав і обов'язків невизначеного кола суб'єктів.

Згідно статтей 144-145 Конституції України органи місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, приймають рішення, які є обов'язковими до виконання на відповідній території. Права місцевого самоврядування захищаються в судовому порядку.

Відповідно до ч. 1 ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» акти ради, сільського, селищного, міського голови, голови районної в місті ради, виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної в місті (у разі її створення) ради, прийняті в межах наданих їм повноважень, є обов'язковими для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на відповідній території.

У розділі 2 вказаного Порядку зазначено, що неодержаний дохід - це дохід, який міг би одержати власник землі, землекористувач, у тому числі орендар, із земельної ділянки і який він не одержав, внаслідок її вилучення (викупу) або зайняття, обмеження, погіршення якості землі або приведення її у непридатність для використання за цільовим призначенням у результаті негативного впливу, спричиненого діяльністю підприємств, установ та організацій та громадян, у тому числі орендна плата, яку б міг отримати власник земельної ділянки при належному та своєчасному оформленні договору оренди земельної ділянки особою, яка її використовує.

Відповідно до цього Порядку фізичні та юридичні особи, у разі використання ними земель міста з порушенням вимог ст. 125, 206 ЗК України, повинні відшкодувати Володимир-Волинській міській раді збитки, спричинені їх діями або бездіяльністю.

Ініціюючи вирішення даного питання виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради 05.06.2014 р. звернувся із листом №1-49/574 до ОСОБА_2 з проханням оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку необхідну для обслуговування овочесховища.

Окрім цього, з метою усунення порушення міськвиконкомом було надіслано листи до Державної інспекції сільського господарства, Володимир-Волинському міжрайонному прокурору та прокурору Волинської області.

За повідомленням Держсільгоспінпекції спеціалістами інспекції була проведена перевірка дотримання вимог земельного законодавтсва гр. ОСОБА_2, за результатами якої був складений акт перевірки та видано припис щодо усунення порушень.

Листом від 18.03.2015 р. №1-49/268 ОСОБА_2 було запрошено на засідання комісії по визначенню збитків власникам землі та землекористувачам, призначене на 26.03.2015 р.

Листом від 28.04.2015 р. №1-49/399 ОСОБА_2 повторно було запрошено на засідання комісії по визначенню збитків власникам землі та землекористувачам, призначене на 14.05.2015 р. Вказаний лист був отриманий відповідачем, про що свідчить відмітка про його отримання у повідомленні про вручення поштового відправлення.

14.05.2015 р. комісією по визначенню збитків власникам землі та землекористувачам був складений акт про визначення розміру збитків, заподіяних територіальниій громаді міста за користування земельною ділянкою, що по вул. Луцькій, 255А без відповідних документів гр. ОСОБА_2 у розмірі неодержаного доходу в сумі 8898,99 грн. за період з 01.12.2012 р. по 31.01.2015 р. Рішенням Виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради від 20.05.2015 р. №139 вказаний акт комісії був затверджений. Гр. ОСОБА_2 було зобов'язано сплатити збитки, що визначені актом у місячний термін після прийняття цього рішення.

22.05.2015 р. за вих. №1-49/493 відповідачу було надіслано лист, де запропоновано добровільно відшкодувати збитки та проінформовано, що в іншому випадку справа буде вирішуватись у судовому порядку.

21.07.2015 р. виконавчим комітетом міської ради були також надіслані листи щодо проведення перевірок щодо дотримання вимог земельного законодавства, у тому числі і ОСОБА_2, до Державної екологічної інспекції у Волинській області та Державної інспекції сільського господарства у Волинській області.

25.09.2015 р. за вих. №1-49/916 ОСОБА_2 було повторно надіслано повідомлення про необхідність відшкодування завданих територіальній громаді міста збитків. Про факт отримання вказаного листа відповідачем свідчить відмітка про його отримання у повідомленні про вручення поштового відправлення.

З моменту придбання приміщення (23 серпня 2011 року) і по даний час, пройшов період, протягом якого власник приміщення ОСОБА_2 фактично користувався земельною ділянкою, на якій розміщене це приміщення, при цьому не здійснюючи плати за використання землі.

Згідно ч. 1,2 ст. 152 ЗК України держава забезпечує громадянам та юридичним особам рівні умови захисту прав власності на землю. Власник земельної ділянки або землекористувач може вимагати усунення будь-яких порушень його прав на землю, навіть якщо ці порушення не пов'язані з позбавленням права володіння земельною ділянкою, і відшкодування завданих збитків.

Як вбачається із вимог п. д) ст. 156 ЗК України власникам землі та землекористувачам відшкодовуються збитки, заподіяні внаслідок неодержання доходів за час тимчасового невикористання земельної ділянки.

4.1 ст. 157 ЗК України, передбачено, що відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам здійснюють органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, громадяни та юридичні особи, які використовують земельні ділянки, а також органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, громадяни та юридичні особи, діяльність яких обмежує права власників і землекористувачів або погіршує якість земель, розташованих у зоні їх впливу, в тому числі внаслідок хімічного і радіоактивного забруднення території, засмічення промисловими, побутовими та іншими відходами і стічними водами.

У зв'язку з недотриманням відповідачем норм земельного законодавства останнім було завдано матеріальних збитків територіальній громаді міста у вигляді втрат до бюджету міста у розмірі 8893,99 грн. за період з 01.12.2012 р. по 31.01.2015 р.

Відповідно до п.5 Постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» від 19.04.1993р. № 284, збитки відшкодовуються власникам землі і землекористувачам, у тому числі орендарям, підприємствами, установами, організаціями та громадянами, що їх заподіяли, за рахунок власних коштів не пізніше одного місяця після затвердження актів комісії.

Оскільки відповідач ОСОБА_2 надалі використовує без правовстановлюючих документів земельну ділянку площею 1275 кв.м. для обслуговування овочевого складу площею 415,7 кв.м. по вул. Луцькій, 255 а у м. Володимир-Волинський та не сплачує орендної плати за землю, суд вважає, що позов слід задовольнити повністю.

Відповідно до ст.88 ЦПК України, до стягнення з відповідача також підлягають витрати по сплаті судового збору відповідно до стягнутої суми.

Керуючись ст.ст. 10, 60, 88, 212-215, 224-226 ЦПК України, на підставі ст.ст. 12, 152, 156, 157, 206 Земельного кодексу України, суд-

вирішив:

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2 в користь Володимир-Волинської міської ради грошові кошти для відшкодування матеріальної шкоди, завданої територіальній громаді міста Володимира-Волинського, у вигляді втрат до бюджету міста за користування земельною ділянкою площею 1275 кв.м, що знаходиться за адресою м. Володимир-Волинський Волинської області, вул. Луцька, 255 А, у розмірі, який становить 8893,99 грн. (вісім тисяч вісімсот дев'яносто три гривні дев'яносто дев'ять копійок).

Стягнути з ОСОБА_2 в користь Володимир-Волинської міської ради витрати по сплаті судового збору у сумі 1218 (одна тисяча двісті вісімнадцять) гривень 00 копійок.

За письмовою заявою відповідача рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив. Заяву про перегляд заочного рішення відповідачем може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку на подання відповідачем заяви про його перегляд.

Копію рішення не пізніше трьох днів з дня його проголошення направити відповідачу рекомендованим листом з повідомленням.

Головуючий:/-/ підпис.

Згідно з оригіналом.

Суддя Володимир-Волинського

міського суду ОСОБА_4