Ухвала від 23.12.2015 по справі 810/4194/15

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа 810/4194/15 Суддя доповідач Шостак О.О.

УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху

23 грудня 2015 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Шостак О.О., перевіривши апеляційну скаргу Київської митниці Державної фіскальної служби на постанову Київського окружного адміністративного суду від 02 жовтня 2015 року у справі за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Інтеропт-Люкс" до Київської митниці Державної фіскальної служби, третя особа - Головне управління Державної казначейської служби України у Київській області про скасування рішень про коригування митної вартості товарів, карток відмови в прийнятті митної декларації та стягнення коштів, -

ВСТАНОВИВ:

Постановою Київського окружного адміністративного суду від 02 жовтня 2015 року позов задоволено частково.

Не погоджуючись із вказаним рішенням суду першої інстанції, відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції як таку, що прийнята з порушенням норм матеріального та процесуального права, та ухвалити нову, якою в задоволенні позову відмовити в повному обсязі.

Перевіривши апеляційну скаргу вважаю, що вона не може бути прийнята до апеляційного провадження та підлягає залишенню без руху, виходячи з наступного.

Відповідно до вимог ч. 6 ст. 187 КАС України до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.

Судовий збір сплачується у порядку та розмірах, встановлених Законом України “Про судовий збір”, з врахуванням вимог ч. 2 ст. 5 КАС України, тобто в редакції Закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії.

Згідно п. 2 ч. 3 ст. 4 Закону України “Про судовий збір” (в чинній редакції на час подання апеляційної скарги) судовий збір справляється: за подання до адміністративного суду апеляційної скарги на рішення суду - 110 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.

Відповідно до п. 3 ч. 2, п. 1 ч. 3 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» (в чинній редакції на час подання позову) судовий збір справляється: за подання до адміністративного суду позову немайнового характеру - 0,06 розміру мінімальної заробітної плати; позову майнового характеру - 2 відсотки розміру майнових вимог, але не менше 1,5 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 4 розмірів мінімальної заробітної плати.

Станом на 01 січня 2015 року приписами Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік” встановлено мінімальну заробітну плату в розмірі 1218,00 грн..

Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 6 Закону України “Про судовий збір” (в чинній редакції на час подання апеляційної скарги) зазначено, що за подання позовної заяви, що має одночасно майновий і немайновий характер, судовий збір сплачується за ставками, встановленими для позовних заяв майнового та немайнового характеру.

Пункт 2 ч. 3 ст. 6 Закону України “Про судовий збір” зазначає, що у разі коли в позовній заяві об'єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.

При подачі адміністративного позову до Київського окружного адміністративного суду в своїй позовні заяві позивач зазначив 1 (одну) вимогу майнового характеру та 2 (дві) вимоги немайнового характеру.

Так, позивачем заявлено розмір майнових вимог на суму 124462,23 грн., тобто, судовий збір при подачі адміністративного позову за вимогу майнового характеру підлягав сплаті у розмірі 2489,24 грн. - (124462,23 грн.*2%).

За подання позову немайнового характеру, з 2 немайновими вимогами судовий збір підлягав сплаті у розмірі 146,16 грн. - (73,08*2).

Отже, розмір судового збору за подання апеляційної скарги на постанову Київського окружного адміністративного суду від 02 жовтня 2015 року становить 2898,94 грн. - ((2489,24 грн. *110% = 2738,16 грн.) + (146,16 грн. *110% = 160,78 грн.)).

В матеріалах справи відсутні докази сплати судового збору.

Платiжнi реквiзити для перерахування судового збору: отримувач коштів УДКСУ у Печерському р-ні; код отримувача (код за ЄДРПОУ) 38004897; банк отримувача ГУДКCУ у м. Києві; код банку отримувача (МФО) 820019; рахунок отримувача 31211206781007; код класифікації доходів бюджету 22030001; призначення платежу: *;101;(код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8), реєстраційний номер облікової картки платника податків - фізичної особи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України, в разі якщо платник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомив про це відповідний орган Міністерства доходів і зборів України і має відповідну відмітку у паспорті); Судовий збір, за позовом (ПІБ чи назва установи, організації позивача), Київський апеляційний адміністративний суд.

Згідно з приписами частини третьої ст. 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 187 КАС України, застосовуються правила ст. 108 цього Кодексу, відповідно до яких апеляційна скарга залишається без руху.

Враховуючи вищевикладене, апеляційну скаргу Київської митниці ДФС необхідно залишити без руху та встановити строк для усунення зазначених недоліків апеляційної скарги, шляхом подання документу про сплату судового збору.

Керуючись ст. 108, 187, 189 КАС України, суд,-

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Київської митниці Державної фіскальної служби на постанову Київського окружного адміністративного суду від 02 жовтня 2015 року - залишити без руху, та надати десятиденний строк з дня отримання даної ухвали, для усунення зазначених недоліків, а саме сплатити судовий збір в розмірі - 2898,94 грн.

У разі невиконання вимог даної ухвали у вищезазначений строк апеляційну скаргу буде повернено особі, яка її подавала.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена в порядку та строки передбачені ст. 212 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя: О.О.Шостак

Попередній документ
54596261
Наступний документ
54596263
Інформація про рішення:
№ рішення: 54596262
№ справи: 810/4194/15
Дата рішення: 23.12.2015
Дата публікації: 31.12.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Київський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації державної політики у сфері економіки, зокрема зі спорів щодо:; митної справи (крім охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності); зовнішньоекономічної діяльності; спеціальних заходів щодо демпінгового та іншого імпорту, у тому числі: