Ухвала від 20.06.2011 по справі 2-а/1970/1283/11

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

Справа № 2-а/1970/1283/11

20 червня 2011 року м.Тернопіль

Тернопільський окружний адміністративний суд, в складі:

головуючого судді - Баб'юка П.М.,

при секретарі судового засідання - Михайловській Н.В.

за участю:

представник позивача - ОСОБА_1,

представник відповідача - Миролюбівської сільської ради - ОСОБА_2,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у місті Тернополі адміністративну справу за позовом ОСОБА_3 до Миролюбівської сільської ради про визнання недійсними рішень ради, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся у Тернопільський окружний адміністративний суд з позовом до Миролюбівської сільської ради, Управління Держкомзему у Тернопільському районі про визнання недійсним акту та рішень ради.

Ухвалою суду від 03 червня 2011 року закрито провадження у справі в частині позовних вимог до Управління Держкомзему у Тернопільському районі про визнання недійсним державного акту на право власності на земельну ділянку виданого гр. ОСОБА_4 ОСОБА_1 ухвала набрала законної сили.

Отже, в провадженні суду залишилась справа за позовом ОСОБА_3 до Миролюбівської сільської ради про визнання недійсними рішень ради.

Згідно вимог ч.2 ст.18 КАС України окружним адміністративним судам підсудні адміністративні справи, у яких однією зі сторін є орган державної влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, обласна рада, Київська або Севастопольська міська рада, їх посадова чи службова особа, крім випадків, передбачених цим Кодексом, та крім справ з приводу їхніх рішень, дій чи бездіяльності у справах про адміністративні проступки та справ, які підсудні місцевим загальним судам як адміністративним судам.

Відповідно до п.1 ч.1 ст.18 КАС України місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні адміністративні справи, у яких однією зі сторін є орган чи посадова особа місцевого самоврядування, посадова чи службова особа органу місцевого самоврядування, крім тих, які підсудні окружним адміністративним судам.

Враховуючи наведене, справа предметно підсудна місцевому загальному суду як адміністративному суду (в даному випадку Тернопільському міськрайонному суду).

Відповідно до п.2 ч.1 ст.22 КАС України суд передає адміністративну справу на розгляд іншого адміністративного суду, якщо відкрито провадження у справі, яка предметно підсудна іншому суду.

У зв'язку з цим на обговорення сторін винесене питання передачі даної справи на розгляд Тернопільському міськрайонному суду.

Представник позивача зазначив, що на його думку Тернопільський окружний суд вправі розглядати дану справу, проте, щодо передачі її на розгляд Тернопільському міськрайонному суду не заперечив.

Представник відповідача погодився щодо необхідності передачі справи на розгляд Тернопільському міськрайонному суду.

Заслухавши думку представників сторін, враховуючи те, що даний спір відповідно до вимог ст.18 КАС України предметно підсудний іншому суду, адміністративну справу слід передати на розгляд Тернопільському міськрайонному суду.

На підставі викладеного, керуючись п.2 ч.1 ст.22 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:

Адміністративну справу за позовом ОСОБА_3 до Миролюбівської сільської ради про визнання недійсними рішень ради передати на розгляд Тернопільському міськрайонному суду як адміністративному суду.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строків апеляційного оскарження. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Ухвала може бути оскаржена в порядок та строки передбачені ст.ст.185-187 КАС України

Суддя Баб'юк П.М.

копія вірна

Суддя Баб'юк П.М.