Справа № 203/6263/15-ц
Провадження № 2/0203/1755/2015
про відкриття провадження у цивільній справі
30.11.2015 року суддя Кіровського районного суду м. Дніпропетровська Єдаменко С.В., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 до Дніпропетровської міської ради, треті особи без самостійних вимог - Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Дніпропетровського міського управління юстиції у Дніпропетровській області, ОСОБА_2, ОСОБА_3, про визнання права власності на житло в порядку спадкування за заповітом -
встановив:
В порядку, визначеному ст. 111 ЦПК України, 12 листопада 2015 року розподілена позовна заява ОСОБА_1 до Приватного нотаріуса Дніпропетровського міського нотаріального округу ОСОБА_4, про визнання права власності на житло в порядку спадкування за заповітом.
Ухвалою від 13 листопада 2015 року вказану позовну заяву було залишено без руху з наданням позивачу строку для можливості усунути недоліки зазначені в ухвалі. 30 листопада 2015 року позивачем було усунуто недоліки позовної заяви.
У зв'язку з вищевикладеним та враховуючи, що відсутні підстави проведення попереднього судового засідання, слід відкрити провадження у цивільній справі та призначити її до розгляду у судовому засіданні.
На підставі вищевикладеного та керуючись 111, ч.4 ст.122, ч.1 ст. 127, ст. 130 ЦПК України, суд -
ухвалив:
Відкрити провадження у цивільній справі № 203/6263/15-ц за позовною заявою ОСОБА_1 до Дніпропетровської міської ради, треті особи без самостійних вимог - Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Дніпропетровського міського управління юстиції у Дніпропетровській області, ОСОБА_2, ОСОБА_3, про визнання права власності на житло в порядку спадкування за заповітом.
Призначити її до розгляду у судовому засіданні на 16 грудня 2015 року о 10 годині 30 хвилин.
Зобов'язати позивача надати оригінали документів, копії яких додано до позову.
Запропонувати відповідачу представити у судове засідання заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються.
Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у розгляді справи, відповідачу надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до них документів.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку лише з мотивів порушення правил підсудності шляхом подання апеляційної скарги протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя С.В. Єдаменко