Справа № 199/8718/15-ц
(2/199/3743/15)
07.12.2015 року суддя Амур-Нижньодніпровського районного суду м.Дніпропетровська Скрипник О.Г., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 до Амур-Нижньодніпровської районної у м. Дніпропетровську ради, третя особа четверта Дніпропетровська державна нотаріальна контора, про визнання права власності на житловий будинок в порядку спадкування, -
11 листопада 2015 року до Амур-Нижньодніпровського районного суду м.Дніпропетровська надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Амур-Нижньодніпровської районної у м. Дніпропетровську ради, третя особа четверта Дніпропетровська державна нотаріальна контора, про визнання права власності на житловий будинок в порядку спадкування.
При первинному зверненні до суду позивачем не було дотримано вимоги ст.121 ЦПК України, у зв'язку з чим ухвалою судді від 11 листопада 2015 року останньому було надано строк для усунення недоліків та зобов'язано позивача зазначити в позовній заяві ціну позову, надати звіт про оцінку майна та сплатити у повному обсязі судовий збір.
Оскільки позивач у встановлений строк не виконав вимоги судді, зазначені в ухвалі від 11 листопада 2015 року, то відповідно заява має бути повернута заявнику відповідно до ч.2 ст.121 ЦПК України.
При зверненні до Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська з позовною заявою позивачем було сплачено судовий збір у розмірі 487,20 грн., який підлягає поверненню позивачеві.
Керуючись ст.121 ЦПК України, -
Позовну заяву ОСОБА_1 до Амур-Нижньодніпровської районної у м. Дніпропетровську ради, третя особа четверта Дніпропетровська державна нотаріальна контора, про визнання права власності на житловий будинок в порядку спадкуваннявважати неподаною та повернути її заявнику.
Зобов'язати Управління державної казначейської служби України в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська повернути ОСОБА_1сплачений 11 листопада 2015 року судовий збір - квитанція № 3675814 в розмірі 487 (чотириста вісімдесят сім) грн. 20 коп. на р/р 31211206700003 отримувач УД КСУ в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська, код отримувача 37989300, МФО 805012, банк отримувача ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області, код платежу 22030001.
Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана до апеляційного суду Дніпропетровської області через Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська протягом 5 днів з дня її отримання.
Суддя О.Г. Скрипник