137/1102/15-ц
30.07.2015р. с.м.т. Літин
Літинський районний суд Вінницької області в складі головуючої - судді Білик Н.В. секретаря Хижук Л.І.
розглянувши цивільну справу у якій позивач - ПП" Автотранском ", відповідач - ОСОБА_1 про стягнення заборгованості .
В провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом ПП "Автотранском" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості .
В судовому засіданні представник ОСОБА_1 заявив клопотання про забезпечення доказів, мотивуючи тим, що відповідач не визнає позов і для підтвердження факту отримання ним коштів за договором позики необхідні документи, які знаходяться у позивача.
Відповідно до ст. 133 ЦПК України особи, які беруть участь у справі і вважають, що подання потрібних доказів є неможливим або у них є складнощі в поданні цих доказів, мають право заявити клопотання про забезпечення цих доказів. Враховуючи те, що відповідач стверджує, що кошти відповідно до договору позики він не отримував, а також беручи до уваги те, що документи на підтвердження наведених обставин зберігаються у позивача, відповідач позбавлений можливості подати такі докази, тому клопотання представника відповідача підлягає до задоволення
Керуючись ст. 133, 134 ЦПК України ,-
Клопотання задовільнити.
Зобов'язати позивача ПП "Автотранском " надати в судове засідання для огляду оригінал Книги реєстрації касових ордерів, корінець з розписом ОСОБА_1 про отримання коштів та Касову книгу за листопад 2012року.
Суддя:ОСОБА_2