Справа: № 3-6019/2008
3 вересня 2008 року . м. Дншродзержинськ .
Суддя Баглійського районного суду м. Дніпродзержинська Скиба С.А. , розглянувши матеріали , які надійшли від ДАІ ДМУ про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження , не працюючого , який мешкає у АДРЕСА_1, не має судимості та не притягувався до адміністративної відповідальності,
по ст. 121 ч. 1 КпАП ,
16 серпня 2008 року в 17.00 годин ОСОБА_1. на проспекті Комсомольському у м. Дніпродзержинську , керував автомобілем «ВАЗ-21013» , державний номерний знак НОМЕР_1 , який не пройшов державний технічний огляд.
ОСОБА_1. у суд не явився , його вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення .
Таким чином ,ОСОБА_1. скоїв адміністративне правопорушення , передбачене ч. 1 ст. 121 КпАП , тобто керування водіями транспортними засобами, що своєчасно не пройшли державного технічного огляду .
Керуючись ст. 121 ч. 1 , 276 , 277 КпАП , суддя
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення , передбаченого ст. 121 ч. 1 КпАП , і призначити йому покарання у вигляді штрафу на користь держави в сумі 17 гривень .
Постанова остаточна.