Ухвала від 22.10.2015 по справі 822/1241/15

УХВАЛА

Справа № 822/1241/15

Головуючий у 1-й інстанції: Ковальчук О. К.

Суддя-доповідач: Граб Л.С.

22 жовтня 2015 року

м. Вінниця

Вінницький апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

головуючого судді: Граб Л.С.

суддів: Боровицького О. А. Сапальової Т.В. ,

розглянувши в порядку письмового провадження питання про виправлення описки в ухвалах Вінницького апеляційного адміністративного суду від 23 вересня 2015 року у справі за адміністративним позовом фермерського господарства "Борщуна" до управління Пенсійного фонду України в Дунаєвецькому районі Хмельницької області, за участю третьої особи на стороні відповідача: ОСОБА_2 про визнання дій незаконними та скасування рішення,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалами Вінницького апеляційного адміністративного суду від 23 вересня 2015 року відкрито апеляційне провадження та призначено справу до розгляду.

Однак, у вказанах ухвалах допущено описку, а саме: замість вірної дати постанови суду, що оскаржується "25 серпня 2015 року" помилково зазначено "03 вересня 2015 року".

В силу частини 1 статті 169 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

У відповідності до ч.2 ст.169 КАС України, питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.

На підставі вищевикладеного, дослідивши матеріали справи, колегія суддів приходить до висновку, що допущена в ухвалах Вінницького апеляційного адміністративного суду від 23 вересня 2015 року описка підлягає виправленню.

Керуючись ст.ст. 160, 169, 195, 196, 205, 206, 212, 254 КАС України, колегія суддів

УХВАЛИВ:

Виправити описку, допущену в ухвалах Вінницького апеляційного адміністративного суду від 23 вересня 2015 року в адміністративній справі та зазначити дату складення постанови суду, що оскаржується "25 серпня 2015 року" замість помилково зазначеного "03 вересня 2015 року" .

Ухвала набирає законної сили з в порядку ст. 254 КАС України та підлягає касаційному оскарженню.

Ухвала набирає законної сили з в порядку ст. 254 КАС України та підлягає касаційному оскарженню.

Головуючий Граб Л.С.

Судді Боровицький О. А.

Сапальова Т.В.

Попередній документ
53062021
Наступний документ
53062023
Інформація про рішення:
№ рішення: 53062022
№ справи: 822/1241/15
Дата рішення: 22.10.2015
Дата публікації: 05.11.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Вінницький апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; управління, нагляду та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у касаційній інстанції (22.11.2018)
Дата надходження: 06.04.2015
Предмет позову: про визнання дій незаконними та скасування рішення