ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01025, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6, тел. 278-43-43
про залишення позовної заяви без руху
м. Київ
11 березня 2011 року № 2а-3360/11/2670
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Винокуров К.С., ознайомившись з позовною заявою
за позовом ОСОБА_1
до Кабінету Міністрів України Київської міської ради
про неправомірні дії та бездіяльність суб'єкта владних повноважень,
Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом до Кабінету Міністрів України, Київської міської ради про зобов'язання вчинити дії по розгляду заяви про надання дозволу на виготовлення проекту відводу земельної ділянки.
Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 107 КАС України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу. Відповідно до ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом. До позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень.
У переліку додатків до позовної заяви ОСОБА_1 вказано про наявність копії нерозглянутої заяви-клопотання до Київради, проте позивачем не додано зазначений доказ, про що працівниками відділу документального обігу та контролю було складено відповідний акт від 10.03.2011.
Згідно з п. 4 ч. 1 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України у позовній заяві зазначаються зміст позовних вимог згідно з статтею 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.
Як вбачається зі змісту позовної заяви позивачем взагалі необґрунтовані позовні вимоги до Кабінету Міністрів України, не зазначено які саме рішення, дії чи бездіяльність суб'єкта владних повноважень - відповідача у справі порушують права, свободи та інтереси позивача у публічно-правових відносинах. Таким чином, позивачу необхідно зазначити конкретно зміст позовної вимоги до Кабінету Міністрів України.
Відповідно до ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Перелічені недоліки повинні бути усунені позивачем у строк до 11 квітня 2011 року шляхом подання до суду документів, не доданих до позовної заяви через канцелярію суду (або надіслання поштою) з посиланням на реквізити даної ухвали.
Керуючись ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя Окружного адміністративного суду міста Києва, -
1.Залишити позовну заяву ОСОБА_1 без руху .
2.Встановити позивачу строк до 11 квітня 2011 року для усунення недоліків позовної заяви.
3.Попередити позивача про наслідки недотримання вимог ухвали про залишення позовної заяви без руху, передбачені п. 1 ч.3 ст. 108 КАСУ.
Ухвала відповідно до ч. 1 ст. 254 КАС України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у порядку та строки встановлені ст.ст. 185-187 КАС України.
Суддя К.С. Винокуров