Ухвала від 21.10.2015 по справі 817/3182/15

РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ, ЗАКІНЧЕННЯ ПІДГОТОВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ ОСОБА_1 СПРАВИ ДО СУДОВОГО РОЗГЛЯДУ

21 жовтня 2015 року Справа №817/3182/15 м. Рівне

Суддя Рівненського окружного адміністративного суду Недашківська К.М., розглядаючи матеріали адміністративного позову ОСОБА_2 до Державної служби інтелектуальної власності України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинення певних дій, та перевіривши на предмет відповідності позовної заяви вимогам статей 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України,

ВСТАНОВИВ:

До Рівненського окружного адміністративного суду надійшов позов ОСОБА_2 (далі іменується - позивач) до Державної служби інтелектуальної власності України (далі іменується - відповідач), в якому позивач просить суд визнати протиправним та скасувати рішення від 28.08.2015 про відмову у реєстрації знака для товарів і послуг «Богдан Хмельницький» за заявкою № m 2014 08565, дата подання заявки 23.06.2014, а також зобов'язати продовжити діловодство за заявкою № m 2014 08565, дата подання заявки 23.06.2014.

Спір виник із публічно-правових відносин, у яких відповідач є суб'єктом владних повноважень. Зазначений спір згідно зі статтею 17 КАС України належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатись у порядку адміністративного судочинства, і відповідно до частини 2 статті 18 КАС України підсудний окружним адміністративним судам.

За результатами перевірки матеріалів адміністративного позову в порядку статті 107 КАС України, суд встановив, що позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтями 105, 106 КАС України.

В процесі підготовчого провадження суддя встановив необхідність витребувати у сторін всі наявні в них документи та матеріали, які можуть бути використані як докази у справі. В ході підготовчого провадження по справі були проведені такі підготовчі дії: з'ясовано коло осіб, які підлягають виклику в судове засідання, визначено факти, які необхідно встановити для вирішення спору тощо.

На підставі викладеного, суд вважає можливим закінчити підготовче провадження і призначити справу до судового розгляду. Проведення попереднього судового засідання не вважаю необхідним.

Враховуючи наведене та керуючись статтями 104, 107, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження в адміністративній справі №817/3182/15.

Закінчити підготовче провадження та призначити справу до розгляду у судовому засіданні на 09 листопада 2015 року о 17:00, яке відбудеться в приміщенні Рівненського окружного адміністративного суду за адресою: місто Рівне, вулиця 16 Липня, будинок № 87; зала судових засідань №105.

Справа розглядатиметься колегією суддів у складі: головуючого судді Недашківської К.М., суддів Сала А.Б., Кравчук Т.О.

Зобов'язати позивача надати: документи, що посвідчують особу; належним чином оформлену довіреність на представника; письмові нормативно та документально обґрунтовані пояснення по суті спору; листування між сторонами по суті спору (з доказами надіслання або вручення кореспонденції) (за наявності); належним чином засвідчені копії документів надати суду для долучення до матеріалів справи, а їх оригінали - суду для огляду.

Зобов'язати відповідача надати: належним чином оформлену довіреність на представника; нормативно та документально обґрунтовані письмові пояснення/заперечення з приводу обставин, викладених у позовній заяві; листування з позивачем по суті спору (за наявності); належним чином засвідчені копії витребуваних документів надати суду для долучення до матеріалів справи, а їх оригінали - суду для огляду.

Запропонувати відповідачу, у разі невизнання позовних вимог, подати до суду письмові заперечення проти адміністративного позову та докази на обґрунтування цих заперечень.

Копію даної ухвали надіслати сторонам по справі разом з витягом про їх процесуальні права та обов'язки.

В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Постанови та ухвали суду в адміністративних справах, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання на всій території України.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту постановлення.

Суддя К.М. Недашківська

Попередній документ
52619644
Наступний документ
52619646
Інформація про рішення:
№ рішення: 52619645
№ справи: 817/3182/15
Дата рішення: 21.10.2015
Дата публікації: 28.10.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Рівненський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019)