ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01025, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6, тел. 278-43-43
про залишення позовної заяви без руху
м. Київ
01 листопада 2010 року № 2а-15353/10/2670
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Вєкуа Н.Г., розглянувши
позовну заяву ОСОБА_1
до Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської
державної адміністрації)
Київської міської ради
про скасування розпорядження від 30.09.2010р. №787 та рішення
від 09.09.2010р. №7/4819
До Окружного адміністративного суду м. Києва надійшов позов ОСОБА_1 (далі -Позивач) про скасування Розпорядження Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.09.2010р. №787 та скасування рішення Київської міської ради від 09.09.2010р. №7/4819 «Про питання організації управління районами в місті Києві»в частині, що не відповідає законодавству України про ліквідацію районних у місті Києві державних адміністрацій.
При дослідженні матеріалів справи судом встановлено, що позовна заява не відповідає вимогам ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України (далі -КАС України) у позовній заяві зазначається зміст позовних вимог і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги.
Відповідно до ч.2 ст.106 КАС України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом.
Доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. (ч. 1 ст. 69 КАС України).
У своїй позовній заяві Позивач зазначає, що в провадженні Шевченківського районного суду м. Києва ( у порядку адміністративного судочинства) знаходиться справа №2а-18/10 за позовом ОСОБА_1 до Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації, третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача -Голова Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації ОСОБА_2, про: скасування розпорядження щодо звільнення, поновлення на роботі, визнання недійсним розпоряджень, стягнення надбавки та щомісячних, щоквартальних премій до заробітної плати та премії за 2006 рік, стягнення заборгованості по заробітній платі та відшкодування моральної шкоди, а саме: права гр. ОСОБА_1 на працю, яке визначене ст.ст. 43, 57 Конституції України. У зв'язку з викладеним, Позивач вказує, незаконна ліквідація Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації зробить неможливим поновлення його на посаді, з якої він був звільнений та ускладнить стягування сум за час вимушеного прогулу та моральної шкоди.
В порушення вищевказаних норм КАС України, Позивачем не додано до позовної заяви доказів на підтвердження обставин, на які він посилається у його позові.
Окрім цього, у позовній заяви міститься вимога щодо скасування рішення Київської міської ради від 09.09.2010р. №7/4819 «Про питання організації управління районами в місті Києві»в частині, що не відповідає законодавству України про ліквідацію районних у місті Києві державних адміністрацій. Однак, Позивачем не вказано, яка саме частина оскаржуваного рішення не відповідає законодавству України про ліквідацію районних у місті Києві державних адміністрацій, а також відсутнє посилання на нормативно-правові акти яким не відповідає та частина рішення, яку позивач просить скасувати.
Таким чином, Позивачу необхідно уточнити позовні вимоги.
Відповідно до ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Перелічені недоліки повинні бути усунені позивачами шляхом подання доповнення до позовної заяви з наведенням у ньому обґрунтованого змісту позовних вимог та наданням доказів, а також наданням суду належної кількості копій такого доповнення у відповідності до кількості сторін, вказаних у позовній заяві.
Керуючись ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя Окружного адміністративного суду міста Києва,
Залишити позовну заяву ОСОБА_1 без руху та надати строк для усунення недоліків до 12 листопада 2010 року дУхвала набирає сили у відповідності до ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими ст. ст. 185-187, Кодексу адміністративного судочинства України, зі змінами та доповненнями. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Н.Г. Вєкуа