Ухвала від 22.10.2012 по справі 2а-10833/12/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

Вн. № 27/200

УХВАЛА

м. Київ

22 жовтня 2012 року № 2а-10833/12/2670

за позовом ОСОБА_1

до Солом'янського районного управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в м.Києві

3-і особи проОСОБА_2 ОСОБА_3 зобов'язання провести реєстрацію місця проживання,

Суддя О.В.Головань

ОСОБА_4Макаренко

Представники:

Позивач: ОСОБА_1М;

Від позивача: ОСОБА_5М (довіреність від 18.07.2012 р.);

Від відповідача: не з'явився (клопотання про розгляд справи за відсутності представника);

3-і особи: ОСОБА_2, ОСОБА_3

Обставини справи:

Позовні вимоги заявлені про зобов'язання Солом'янського районного управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві зареєструвати місце проживання ОСОБА_1 за адресою: АДРЕСА_1.

Ухвалою суду від 10.08.12 р. відкрито провадження у справі та призначено її до розгляду у судовому засіданні на 28.08.12 р.

В судових засіданнях 28.08.12 р., 20.09.12 р., 04.10.12 р. оголошувались перерви.

08.10.12 р. через канцелярію суду відповідачем у справі подано клопотання про заміну неналежного відповідача - Солом'янського районного управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в м.Києві - на належного - Солом'янський районний відділ Головного управління Департаменту міграційної служби України в м. Києві, оскільки відповідно до п. 2 Указу Президента України від 06.04.11 р. №405 "Питання Державної міграційної служби України" відповідні повноваження з реєстрації фізичних осіб за місцем проживання передані органам Державної міграційної служби України, що станом на час розгляду справи сформовані та працюють.

Позивач та представник позивача проти заміни відповідача у справі не заперечили.

Згідно ч. 1 ст. 52 КАС України суд першої інстанції, встановивши, що з адміністративним позовом звернулася не та особа, якій належить право вимоги, або не до тієї особи, яка повинна відповідати за адміністративним позовом, може за згодою позивача допустити заміну первинного позивача або відповідача належним позивачем або відповідачем, якщо це не потягне за собою зміни підсудності адміністративної справи.

Указом Президента України від 06.04.11 р. № 405/2011 затверджене Положення про Державну міграційну службу України, відповідно до якого Державна міграційна служба України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України.

ДМС України входить до системи органів виконавчої влади та утворюється для реалізації державної політики у сфері міграції, у тому числі протидії нелегальній міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів.

У зв'язку з належним станом формування територіальних органів і підрозділів ДМС та завершення законодавчого врегулювання повноважень ДМС України, відповідно до наказу МВС України від 17.07.12 р. № 626 "Про функціонування ДМС", з 1 серпня 2012 року від Державного департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України до ДМС України перейшли повноваження щодо, в тому числі, реєстрації місця проживання фізичних осіб.

З врахуванням викладеного, на підставі ст. 52 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Замінити неналежного відповідача у справі - Солом'янського районного управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в м.Києві - на належного - Солом'янський районний відділ Головного управління Департаменту міграційної служби України в м. Києві.

Суддя О.В. Головань