Ухвала від 16.10.2015 по справі 592/5721/15-ц

Справа № 592/5721/15-ц

Провадження №2/592/1788/15

УХВАЛА

16 жовтня 2015 року м.Суми

Ковпаківський районний суд м. Суми у складі: головуючого-судді - Зорік М.В., при секретарі - Білоконь І.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Суми цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про встановлення земельного сервітуту та зобов'язання вчинити дії, третя особа: Департамент містобудування та земельних відносин Сумської міської ради,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про встановлення земельного сервітуту та зобов'язання вчинити дії, третя особа: Департамент містобудування та земельних відносин Сумської міської ради.

Представник позивача ОСОБА_5 надав письмове клопотання про залучення по справі третьої особи -Управління Державної архітектурно - будівельної інспекції у Сумській області.

Сторони в судове засідання не з'явилися, просять провести судове засідання 16.10.2015 року без їх участі, про час та місце розгляду справи повідомлялися належними чином.

Відповідно до ч.2 ст. 35 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть бути залучені до участі в справі також за клопотанням сторін, інших осіб, які беруть участь у справі.Якщо суд при прийнятті позовної заяви, здійсненні провадження у справі до судового розгляду або під час судового розгляду справи встановить, що судове рішення може вплинути на права і обов'язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору.

Для повного та всебічного розгляду справи суд вважає за необхідне залучити у якості третьої особи по справі - Управління Державної архітектурно - будівельної інспекції у Сумській області.

На підставі вищевикладеного, та керуючись ст.ст. 35,36 ЦПК України, суд,-

УХВАЛИВ:

Залучити по даній справі у якості третьої особи - Управління Державної архітектурно - будівельної інспекції у Сумській області.

Копію ухвали разом з копією заяви та додатками направити третій особі - Управлінню Державної архітектурно - будівельної інспекції у Сумській області.

Суддя М.В. Зорік

Попередній документ
52508600
Наступний документ
52508602
Інформація про рішення:
№ рішення: 52508601
№ справи: 592/5721/15-ц
Дата рішення: 16.10.2015
Дата публікації: 23.10.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Ковпаківський районний суд м. Суми
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із житлових правовідносин