Справа № 3-5183/2010 р
28 липня 2010 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Почупайло A.B., розглянувши матеріали, які надійшли зі Святошинського РУ ГУ МВС України у м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який народився в Житомирській області, ідентифікаційний номер невідомий, працюючого заступником директора TOB "Інжбудкомплекс", проживаючого у м Києві, АДРЕСА_1,
за ст. 139 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
встановив:
До суду надійшов протокол про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1, згідно якого, ОСОБА_1 22 червня 2010 року о 11.00 годин на вул. Васильченка в м. Києві, будучи посадовою особою, допустив виніс бруду на проїзну частину, чим порушив п. 1.5 Правил дорожнього руху.
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явився, про місце і час розгляду справи сповіщений своєчасно, клопотання про відкладення розгляду справи від нього не надходило.
Дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення: протокол про адміністративне правопорушення серії АА1 № 137516 22 червня 2010 року, фотофіксацію; припису № 172 від 22 червня 2010 року інспектора ВОДР ВДАІ Солом'янського району та автомобільно-технічної інспекції підпорядкованого УДАЇ ГУ МВС України в м. Києві лейтенанта міліції ОСОБА_2, суд приходить до висновку про відсутність в діях водія ОСОБА_1 порушення п. 1.5 Правил дорожнього руху, віиходячи з наступного.
Як вбачається з припису інспектора ВОДР ВДАІ Солом'янського району та автомобільно- технічної інспекції підпорядкованого УДАЇ ГУ МВС України в м. Києві лейтенанта міліції ОСОБА_2 терміном виконання зазначених у приписі заходів є 22 червня 2010 року 16.00 годин. Проте в протоколі про адміністативне правопорушення відносно ОСОБА_1 дата скоєння правопорушення зазначена - 22 червня 2010 року об 11.00 годин, тобто до закінчення встановленого у приписі ДАІ терміну виконання заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху.
Згідно ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Відповідно до вимог п. 1 ст. 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення провадження по справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.
З огляду на викладене, провадження по даній справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю на підставі п. 1 ст. 247 КУпАП, за відсутністю в діях ОСОБА_1 події і складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Керуючись ст.ст. 9. 221, 247 п. 1, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -
постановив:
Провадження по справі відносно ОСОБА_1 за ст. 139 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення закрити, за відсутністю складу адміністративного правопорушення.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва, через Святошинський районний суд м. Києва, на постанову може бути внесено протест прокурора, протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: