Ухвала від 17.10.2011 по справі 2а-11200/11/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

УХВАЛА

17 жовтня 2011 року № 2а-11200/11/2670

Окружний адміністративний суд міста Києва в складі: судді Каракашьяна С.К., при секретарі Шкребтій І.П., розглянувши в порядку письмового провадження заяву ОСОБА_1 про зауваження на журнал судового засідання у справі за позовом

за позовом ОСОБА_1

до Святошинського районного суду м. Києва

про визнання дій неправомірними, зобовязання відшкодувати матеріальну та моральну шкоду,

ВСТАНОВИВ:

Постановою 5 жовтня 2011 року Окружним адміністративним судом міста Києва було відмовлено в позові ОСОБА_1 до Святошинського районного суду міста Києва. Позивач 12 жовтня 2011 року звернувся з заявою про зауваження на журнал судового засідання від 30.09.2011р., за змістом якої просить доповнити коментарі до процесуальних дій в журналі судового засідання.

В судове засідання 17.10.2011р. позивач не з'явився, тому заява вирішується в порядку письмового провадження.

Статтею 41 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суд під час судового розгляду адміністративної справи здійснює повне фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу. Фіксування судового засідання технічним засобом зд ійснює секретар судового засідання або за розпорядженням головуючого інший працівник апарату суду. Носій інформації, на який здійснювався технічний запис судового засідання (касета, дискета, компакт-диск тощо), є додатком до журналу судового засідання і після закінчення судового засідання приєднується до матеріалів справи. Статтею 42 КАС України встановлено, що одночасно із технічним записом судового засідання секретарем судового засідання ведеться журнал судового засідання. У журналі судового засідання зазначаються такі відомості: 1) рік, місяць, число і місце судового засідання; 2) найменування адміністративного суду, який розглядає справу, прізвище та ініціали судді (суддів), секретаря судового засідання; 3) справа, що розглядається, ім'я (найменування) сторін та інших осіб, які беруть участь у справі; 4) номер носія інформації; 5) порядковий номер вчинення процесуальної дії; 6) назва процесуальної дії; 7) час вчинення процесуальної дії; 8) інші відомості, встановлені цим Кодексом. Журнал судового засідання ведеться секретарем судового засідання та підписується ним невідкладно після судового засідання і приєднується до справи.

Статтею 43 КАС України передбачено: особи, які беруть участь у справі, мають право ознайомитися із технічним записом і журналом судового засідання та протягом семи днів з дня проголошення рішення у справі подати до суду письмові зауваження щодо їхньої неповноти або неправильності.

Головуючий розглядає зауваження щодо технічного запису і журналу судового засідання, про що постановляє відповідну ухвалу. Судом встановлено, що технічний запис судового засідання відображає всі судові засідання, які відбулися по справи, а журнал судового засідання від 30.09.2011р. містить всю передбачені Кодексом адміністративного судочинства інформацію. Крім того, суд вважає необхідним зауважити, що зі змісту журналів судових засідань вбачається часова (посекундна) фіксація процесуальних дій, що дає можливість в повному обсязі та належним чином встановити всі обставини, які відбулися в судовому засіданні.

Враховуючи наведене, а також керуючись статтями 43, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва

УХВАЛИВ:

Відмовити в задоволенні заяви ОСОБА_1 про зауваження щодо журналу судового засіданні від 30.09.2011р.

Ухвалу направити сторонам.

Суддя С.К. Каракашьян