Справа № 826/22102/15
"07" жовтня 2015 р. м. Київ
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Межевич М.В. , перевіривши матеріали апеляційної скарги Публічного акціонерного товариства "Укрнафта" на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 17 вересня 2015 р. у справі за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства "Укрнафта" до Карлівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Полтавській області про визнання протиправним та скасування наказу, зобов'язання вчинити певні дії, -
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від "17" вересня 2015 р. відмовлено у задоволенні клопотання позивача про вжиття заходів забезпечення позову.
На зазначену ухвалу суду позивачем подано апеляційну скаргу.
Оскільки апеляційна скарга подана у встановлений законом строк і відповідає вимогам ст. 187 КАС України, вона підлягає прийняттю до розгляду судом апеляційної інстанції.
Окрім того, з метою забезпечення апеляційного розгляду справи необхідно провести певні підготовчі дії.
Керуючись ст.ст. 187, 189, 190 КАС України,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства "Укрнафта" на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 17 вересня 2015 р. у справі за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства "Укрнафта" до Карлівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Полтавській області про визнання протиправним та скасування наказу, зобов'язання вчинити певні дії.
Встановити строк до 20 жовтня 2015 року, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу.
Провести підготовку справи до апеляційного розгляду у відповідності з вимогами ст. 190 КАС України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Межевич М.В.