Ухвала від 23.09.2015 по справі 295/5602/15-а

ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-604, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua

Головуючий у 1-й інстанції: Полонець С.М.

Суддя-доповідач:ОСОБА_1

УХВАЛА

"23" вересня 2015 р. Справа № 295/5602/15-а

Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Шидловський В.Б.,

розглянувши апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в м.Житомирі Житомирської області на постанову Богунського районного суду м. Житомира від "29" квітня 2015 р. у справі за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в м.Житомирі Житомирської області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії ,-

ВСТАНОВИВ:

Апеляційна скарга Управління Пенсійного фонду України в м.Житомирі Житомирської області підлягає залишенню без руху з підстав подачі її поза межами встановленого законом строку.

Так відповідно до вимог ч. 8 ст.183 КАС України апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції у разі прийняття постанови у скороченому провадженні подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

З матеріалів справи вбачається, що оскаржувану постанову прийнято 29.04.2015 в скороченому провадженні.

Копію постанови Управління Пенсійного фонду України в м.Житомирі Житомирської області отримано 30.04.2015, отже, строк для подання апеляційної скарги закінчився 09.05.2015.

Апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в м.Житомирі Житомирської області подало 17.09.2015, тобто з пропуском строку на апеляційне оскарження.

Заявником порушується питання про поновлення строку на апеляційне оскарження без обґрунтування поважності причин.

В апеляційній скарзі відповідач просив поновити строк на апеляційне оскарження покликаючись на велике навантаження та відпустку головного спеціаліста - юрисконсульта.

Наведені доводи про поновлення строку на апеляційне оскарження вважаю необґрунтованими.

З огляду на наведене, заявнику слід обґрунтувати причини, що перешкодили подати апеляційну скаргу у встановлений законом строк та подати інші докази на підтвердження поважності причин пропуску строку.

Відповідно до положень ч.4 ст.189 КАС України особі, яка подала апеляційну скаргу, слід надати 30-денний термін з моменту отримання цієї ухвали для подачі заяви про поновлення строку повідомлення інших підстав для поновлення строку та доказів на їх підтвердження.

Ухвала вважається виконаною у встановлений строк, якщо до вказаної дати необхідні документи були подані до канцелярії суду або відправлені поштою.

Керуючись ч.4 ст.189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в м.Житомирі Житомирської області залишити без руху.

Надати Управлінню Пенсійного фонду України в м.Житомирі Житомирської області 30-денний строк з моменту отримання цієї ухвали для усунення зазначених недоліків.

Роз'яснити Управлінню Пенсійного фонду України в м.Житомирі Житомирської області , що у випадку невиконання вимог ухвали у встановлений строк, суддею буде відмовлено у відкритті апеляційного провадження.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя В.Б. Шидловський

Роздруковано та надіслано:р.л.п.

1- в справу:

3- відповідачу/відповідачам: Управління Пенсійного фонду України в м.Житомирі Житомирської області вул.Перемоги, 55,м.Житомир,10003

- ,