16 листопада 2011 року м. ПолтаваСправа № 2а-1670/8304/11
Полтавський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді -Петрової Л.М.,
при секретарі -Курганській Л.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні питання про виправлення описки ухвалі Полтавського окружного адміністративного суду від 20 жовтня 2011 року у справі №2а-1670/8304/11 за позовом Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції в Полтавській області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності,
18 жовтня 2011 року Кременчуцька об'єднана державна податкова інспекція в Полтавській області звернулася до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності.
Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 20 жовтня 2011 року відкрито скорочене провадження у справі.
Відповідно до частини 1 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Згідно із частиною 2 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України питання про внесення виправлень суд вирішує в судовому засіданні. Особи, які беруть участь у справі, повідомляються про дату, час і місце засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Особи, які беруть участь у справі в засідання не з'явились, а відтак, суд вважає за можливе розглянути питання про внесення виправлень за наявними матеріалами.
Вирішуючи питання про внесення виправлень в ухвалу суду від 20 жовтня 2011 року, суд встановив наступне.
Судом встановлено і це вбачається із матеріалів позовної заяви, що Кременчуцька об'єднана державна податкова інспекція в Полтавській області звернулася з позовом до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1.
Разом з тим по тексту ухвали про відкриття скороченого провадження невірно вказано прізвище, ім'я та по-батькові відповідача, а саме замість "фізичної особи-підприємця ОСОБА_1" зазначено "фізичну особу-підприємця ОСОБА_2".
Таким чином суд приходить до висновку про необхідність виправлення вказаної описки.
На підставі викладеного, керуючись статтями 165, 169 Кодексу адміністративного судочинства України,
Виправити описку, допущену в ухвалі Полтавського окружного адміністративного суду від 20 жовтня 2011 року у справі №2а-1670/8304/11 за позовом Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції в Полтавській області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності
По всьому тексту хвали замість фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 зазначити фізичну особу-підприємця ОСОБА_1.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали з одночасним поданням копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції.
Ухвала набирає законної сили після закінчення встановленого строку на апеляційне оскарження.
Суддя Л.М. Петрова