15.08.2012
3/0514/861/2012
15 серпня 2012 року суддя Добропільського міськрайонного суду Донецької області Мавроді Р.Ф.,
розглянувши матеріали, що надійшли з ВДАІ м. Добропілля УДАІ ГУМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2., вул. Перемоги, 56 за ст. 130 ч.1 КпАП України,
ОСОБА_1 28.07.2012 року о 22-45 годині в с.Новогришине Добропільського р-ну, в районі магазину, керував мопедом Вайпер без н/з, з явними ознаками алкогольного сп'яніння. Від продуття трубки контролю тверезості та проходження медичного огляду на стан сп'яніння відмовився, чим порушив п. 2.5 ПДР України..
Відповідно до п.24 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 14 від 23.12.2005 р. “Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті»суди повинні неухильно виконувати вимоги ст. 268 КУпАП, щодо розгляду справи про адміністративні правопорушення у присутності особи, яки притягається до адміністративної відповідальності.
ОСОБА_1 своєї провини не заперечував та підтвердив, що 28.07.2012 року випив бутилу алкогольного пива і о 22-45 годині керував мопедом Вайпер в районі магазину, в с.Новогришине Добропільського р-ну.
Факт порушення також підтверджується протоколом про адміністративне порушення АН 1№ 668646 від 27.07.2012 р.
Таким чином провина ОСОБА_1 у скоєні правопорушення передбаченого ст. 130 ч.1 КУпАП, доведена у повному обсязі.
Згідно с.1 ст.285 КУпАП постанова оголошується негайно після закінчення розгляду справи. Копія постанови протягом трьох днів вручається або висилається особі, щодо якої її винесено.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 221, 283, 284, 289, 290 КУпАП., Постановою Пленуму Верховного Суду України № 14 від 23.12.2005 р. “Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті”,
Накласти на ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, за ст. 130 ч.1 КпАП України адміністративне стягнення у виді 40 (сорока) годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до Апеляційного суду Донецької області через Добропільський міськрайонний суд Донецької області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Р.Ф. Мавроді
15.08.2012