Постанова від 22.03.2013 по справі 760/4772/13-п

Справа № 3-2149/13 (760/4772/13-п)

ПОСТАНОВА

22 березня 2013 року суддя Солом'янського районного суду м. Києва Кізюн Л.І., розглянувши матеріали, що надійшли з УПМ ДПС у м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1,

ІНФОРМАЦІЯ_1,

Уродженця Полтавської області,

проживає: АДРЕСА_1,

не працює,

ідентифікаційний номер НОМЕР_1, -

за ч.1 ст. 164, ч.1 ст.164-5 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

З протоколу № 22 від 06 березня 2013 року, вбачається, що 06.03.2013 року ОСОБА_1 за адресою: м. Київ, вул. Кудряшова, 1, порушив ст.ст. 11, 15 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" №481/95-ВР від 19.12.1995 року (із змінами та доповненнями), а саме реалізував лікеро-горілчані вироби іноземного походження на яких відсутні марки акцизного збору встановленого зразку в Україні та без наявності відповідної на це ліцензії, тобто вчинив правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 164 та ч.1 ст. 164-5 КпАП України.

ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився, про день, час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином.

Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що справу необхідно направити для проведення додаткової перевірки з наступних підстав.

Так, відповідно до ст. 265 КУпАП речі і документи, що є знаряддям або безпосереднім об'єктом правопорушення, виявлені під час затримання, особистого огляду або огляду речей, вилучаються посадовими особами органів, зазначених у статтях 234-1, 234-2, 244-4, 262 і 264 цього Кодексу. Вилучені речі і документи зберігаються до розгляду справи про адміністративне правопорушення у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України за погодженням із Державною судовою адміністрацією України, а після розгляду справи, залежно від результатів її розгляду, їх у встановленому порядку конфіскують, або повертають володільцеві, або знищують, а при оплатному вилученні речей - реалізують.

Згідно зі ст. 278 КУпАП орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує питання щодо правильного складання протоколу та інших матеріалів справи про адміністративне правопорушення.

Суд, дослідивши матеріали адміністративної справи, суд приходить до висновку що справу необхідно направити для проведення додаткової перевірки, оскільки в матеріалах справи відсутній відповідний протокол (акт) опису та вилучення продукції, що є знаряддям або безпосереднім об'єктом правопорушення.

Окрім того, в матеріалах справи відсутні докази встановлення вартості алкогольних напоїв, що необхідно для вірної кваліфікації дій правопорушника чи за ч. 1 ст. 164-5 або за ч. 2 ст. 164-5 КУпАП.

За даних обставин розгляд справи, з'ясування обставин згідно ст. 280 КпАП України та накладання адміністративного стягнення є неможливими, тому при виявленні недоліків в протоколі та інших матеріалах, які перешкоджають чи роблять неможливим об'єктивний розгляд справи, особа, що проводить підготовку для його розгляду повертає ці матеріали органу, який порушив адміністративне провадження для належного оформлення, зібрання та долучення до справи всіх доказів, що необхідні для повного, об'єктивного та правильного вирішення справи про адміністративне правопорушення.

Зважаючи на викладене та керуючись ст. ст. 256, 278, 280 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративну справу відносно ОСОБА_1 направити до УПМ ДПС у м. Києві для проведення додаткової перевірки.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя Л.І. Кізюн

Попередній документ
51596781
Наступний документ
51596783
Інформація про рішення:
№ рішення: 51596782
№ справи: 760/4772/13-п
Дата рішення: 22.03.2013
Дата публікації: 05.10.2015
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Солом'янський районний суд міста Києва
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Порушення порядку провадження господарської діяльності