Справа № 273/524/15-п
м. Баранівка
02 квітня 2015 року суддя Баранівського районного суду Житомирської області Ковалик Ю. А. , розглянувши матеріал, який надійшов від Баранівського РВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жительки с. Озерянка Баранівського району Житомирської області, непрацюючої, за ч. 2 ст. 173-2 КУпАП,
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, 24.08.2014 року близько 22.30 год. ОСОБА_1 ображала нецензурними словами ОСОБА_2
Дії ОСОБА_1 кваліфіковані за ч. 2 ст. 173-2 КУпАП.
Згідно ст. 38 КУпАП особа не може бути притягнена до адміністративної відповідальності, якщо після вчинення нею адміністративного правопорушення пройшло три місяці.
Враховуючи те, що на час розгляду справи минули строки притягнення особи до адміністративної відповідальності, передбачені ст. 38 КУпАП, відповідно до п. 7 ст. 247 КУпАП провадження по справі підлягає закриттю.
Керуючись ст. ст. 38, 221, 283, 284 КУпАП, суддя,-
Провадження у справі щодо ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення закрити за закінченням на момент розгляду справи строків, передбачених ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення, для накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Баранівський районний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя : ОСОБА_3