Рішення від 10.03.2009 по справі 2-1181/2009

Справа № 2 - 1181 / 2009 року.

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 березня 2009 року Придніпровський районний суд м. Черкаси в складі :

головуючого: судді - Макаренка І.В.

при секретарі - Слюсар Л.І.

розглянувши в попередньому судовому засіданні в м. Черкаси справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 (в подальшому позивач) звернулася до Придніпровського районного суду м. Черкаси з позовною заявою до ОСОБА_2 (в подальшому відповідач) про розірвання шлюбу, мотивуючи свої позовні вимоги тим, що подружнє життя не склалось, так як останнім часом з'явилися сварки та непорозуміння. Шлюбні відносини між ними припинені.

В судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримала та пояснила, що майнового спору не має, спільне господарство не ведеться, дитина буде проживати з нею.

В судовому засіданні відповідач позовні вимоги визнав та пояснив, що сім'я розпалась, примирення між ними бути не може. Майнового спору між ними немає. Згода про утримання дитини між ними досягнута.

Як встановлено в судовому засіданні сторони 16 серпня 2003 року зареєстрували шлюб у Черкаському міському відділі реєстрації актів громадянського стану, актовий запис № 1165.

Дошлюбне прізвище позивача - ОСОБА_1

Від шлюбу сторони мають одну неповнолітню дитину - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, яка залишиться проживати з позивачем.

Майнового спору подружжя не має.

Дані висновки суду підтверджуються свідоцтвом про укладення шлюбу, свідоцтвом про народження, показами сторін.

Суд вважає, що визнання відповідачем позову при попередньому розгляді справи не суперечить закону і не порушує права, свободи і інтереси інших осіб.

Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього ж Кодексу.

Згідно з ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Суд вважає, що надання сторонам строку для примирення не дасть позитивних результатів.

Суд вважає, що шлюб між сторонами носить формальний характер, сімейних відносин не підтримують, подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечить інтересам сторін та їхньої неповнолітньої дитини, моральним засадам суспільства, що мають істотне значення, а тому шлюб між сторонами необхідно розірвати.

Керуючись ст. ст. 5, 10, 11, 57, 60, 61, 130, 174, 212-216 ЦПК України, ст. ст. 105, 112 Сімейного Кодексу України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1та ОСОБА_2 зареєстрований 16 серпня 2003 року у Черкаському міському відділі реєстрації актів громадянського стану, актовий запис № 1165 - розірвати.

При реєстрації розлучення в органах РАЦСу стягнути з ОСОБА_2 17 грн. витрат по розлученню, а ОСОБА_1 сплати коштів звільнити.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Черкаської області через Придніпровський районний суд м. Черкаси шляхом подачі в 10 денний строк з дня винесення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Головуючий:

Попередній документ
5032570
Наступний документ
5032572
Інформація про рішення:
№ рішення: 5032571
№ справи: 2-1181/2009
Дата рішення: 10.03.2009
Дата публікації: 19.10.2009
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Придніпровський районний суд м. Черкас
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто (02.01.2026)
Дата надходження: 08.12.2008
Розклад засідань:
22.11.2021 11:30 Ковпаківський районний суд м.Сум