ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98
справа № 8/421
24.09.09
За позовом Відкритого акціонерного товариства "Свемон - Захід"
до Відкритого акціонерного товариства "Укртелеком"
про стягнення 176 963,21 грн.
Суддя В.С. Катрич
Представники:
Від позивача представник -Шаповал Б.А.(дов. № 2 від 10.08.09)
Від відповідача не з'явились
Обставини справи:
Позивач звернувся до Господарського суду міста Києва з позовом про стягнення з відповідача 122 036,58 грн., що становить заборгованість за договором-підряду № 52/485-27 на будівництво об'єкту: «Розширення існуючих вузлів ШСД на обладнанні ЕСІ Ні FOCuS 5М82 у Львівській області на дільницях: м.Великий Любінь, вул. Львівська, 53; м.Соснівка, вул. Галицька, 7; с.м.т. Судова Вишня, вул. І.Франка, 13; с.м.т. Черляни, вул. Авіаційна, 34»від 27.03.2008р. та 24 604,05 грн. збитків від інфляції, 3 485,07 грн. трьох відсотків річних, 26 837,51 грн. пені.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 31.08.2009р. порушено провадження у справі № 8/421, розгляд справи призначений на 24.09.2009р.
У судове засідання, призначене на 24.09.2009р. з'явився представник позивача. Представник відповідача у судове засідання не з'явився, відзив на позов та витребувані судом документи не надав, про час і місце судового засідання був повідомлений належним чином.
Через канцелярію суду 24.09.2009р. від представника відповідача надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
У судовому засіданні представник позивача подав клопотання про продовження строку розгляду даної справи, яке задоволено судом.
У зв'язку з нез'явленням представника відповідача, неподанням сторонами витребуваних доказів, розгляд справи слід відкласти на 26.11.2009р. на 15:30.
Керуючись ст. ст. 69, 77 (п.1,2), 86 ГПК України, суд -
Відкласти розгляд справи на 26.11.2009 о 15:30.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва в залі судового засідання № 17 корпусу-Б.
Зобов'язати учасників господарського процесу на підтвердження їх статусу юридичної особи і повного найменування подати в судовому засіданні оригінали і належні копії статуту (положення), свідоцтва про державну реєстрацію (перереєстрацію) суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи і довідку з органів статистики про їх знаходження в ЄДРПОУ або в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців на дату прийняття даної ухвали.
Позивачу надати суду довідку з обслуговуючого банку про те, що сума не була перерахована відповідачем в добровільному порядку; власне письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, нема справи зі спору між тими ж сторонами про той же предмет і з тих же підстав та нема рішення цих органів з такого спору; довідку про знаходження відповідача в ЄДРПОУ або в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців станом на день розгляду справи; оригінали доданих до позовної заяви документів (на огляд суду); оригінали договору № 52/485-27 від 27.03.2008р., додатків №1,2 до договору, оригінали повноважень філії; оригінал довіреності на директора філії Костіка Б.Я.; оригінал акту звірки виконаних БМР від 01.01.2009р.; оригінали довідок по формі КБ-3, акти приймання-передачі виконаних робіт; оригінал акту № 2 за листопад 2008р., № 1 за вересень.
Відповідачу надати суду відзив на позовну заяву у порядку, передбаченому ст. 59 ГПК України; документи в обгрунтування заперечень; контррозрахунок суми позову; оригінали актів виконаних робіт, акту звірки від 01.05.2009р.; оригінали актів КБ-3, КБ-2в; докази проведених розрахунків.
Учасникам процесу - письмові докази, представлені суду, оформити відповідно до вимог ст. 36 ГПК України.
Вдруге попередити сторін про відповідальність за невиконання вимог ухвали суду у відповідності з вимогами п. 5 ст. 83 ГПК України, а окрім цього позивача -у відповідності з вимогами п.5 ст. 81 ГПК України.
Звернути увагу відповідача на те, що у відповідності до положень ст.75 ГПК України, справа може бути розглянута за наявними в ній матеріалами.
Продовжити строк розгляду справи № 8/421.
Суддя
В.С. Катрич