Ухвала від 25.08.2015 по справі 2а-7164/11

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про відмову в відкритті апеляційного провадження

25 серпня 2015 року справа №2а-7164/11

Суддя Донецького апеляційного адміністративного суду Жаботинська С.В., розглянувши апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Волноваському районі Донецької області на постанову Волноваського районного суду Донецької області від 10 червня 2011 року у справі № 2а-7164/11 (головуючий І інстанції Ковей Л.В.) за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Волноваському районі Донецької області про зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

До Донецького апеляційного адміністративного суду надійшла адміністративна справа № 2а-7164/11 з апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Волноваському районі Донецької області на постанову Волноваського районного суду Донецької області від 10 червня 2011 року.

Ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 3 липня 2015 року вищевказану апеляційну скаргу було залишено без руху з огляду на те, що відповідачем апеляційна скарга подана після закінчення строків, установлених статтею 186 КАС України.

Скаржнику встановлено тридцятиденний строк з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху для усунення недоліків апеляційної скарги шляхом зазначення інших підстав для поновлення строку апеляційного оскарження.

Копію ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду від 03.07.2015 року про залишення апеляційної скарги без руху отримано апелянтом за адресою вказаною в апеляційній скарзі 16.07.2015 року, про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення, яке знаходиться в матеріалах справи.

Станом на 25.08.2015 року апелянтом недоліки апеляційної скарги усунуті не були.

Згідно частини 4 статті 189 КАС України апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 186 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.

За таких обставин, суддя вважає необхідним відмовити у відкритті апеляційного провадження.

Керуючись ст. 108, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Волноваському районі Донецької області на постанову Волноваського районного суду Донецької області від 10 червня 2011 року у справі № 2а-7164/11 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Волноваському районі Донецької області про зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвала може бути оскаржена протягом двадцяті днів безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя С.В.Жаботинська

Попередній документ
49150157
Наступний документ
49150160
Інформація про рішення:
№ рішення: 49150159
№ справи: 2а-7164/11
Дата рішення: 25.08.2015
Дата публікації: 02.09.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Донецький апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; соціального захисту; соціального захисту та зайнятості інвалідів; соціальних послуг, у тому числі: