Справа № 2-а-2963/11
"12" серпня 2011 р.
Суддя Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області ОСОБА_1. розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_2 до Управління Пенсійного Фонду України в Дзержинському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області про визнання протиправними дій суб'єкта владних повноважень,
До Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від позивача 11.08.2011 року надійшов адміністративний позов, у якому він просить поновити строк звернення до адміністративного суду згідно з вимогами ст. 99 КАС України, ст. 3 Закону України „Про соціальний захист дітей війни”, ст.ст. 22 і 46 Конституції України; визнати протиправними дії відповідача, вчинені у період з 01.01.2006 року в частині відмови відповідача у виплаті йому гарантованого підвищення пенсії як дитині війни; зобов'язати відповідача здійснити перерахунок та виплатити всю суму невиплаченого йому підвищення пенсії як дитині війни за весь період з 01.01.2006 року; зобов'язати відповідача здійснювати нарахування і виплату йому підвищення пенсії як дитині війни у повному обсязі.
Ухвалою суду від 12.08.2011 року частину позовних вимог за період з 01.01.2006 року по 10.02.2011 року залишено без розгляду.
В іншій частині адміністративний позов підсудний суду, відповідає вимогам ст.ст. 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України, підстав для залишення адміністративного позову без руху, для повернення адміністративного позову або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, передбачених ст.ст. 108, 109 Кодексу адміністративного судочинства України, не встановлено.
Керуючись ст.ст. 183-2 Кодексу адміністративного судочинства України, -
Відкрити скорочене провадження в адміністративній справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного Фонду України в Дзержинському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області про визнання протиправними дій суб'єкта владних повноважень.
В даному провадженні розглядати позовні вимоги за період з 11.02.2011 року.
Копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі, разом з інформацією про їхні процесуальні права і обов'язки, невідкладно надіслати сторонам, а відповідачу направити також копію адміністративного позову та доданих до нього документів.
Відповідачу у десятиденний строк з дня одержання ухвали та копій документів подати безпосередньо до канцелярії Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, каб. № 311, заперечення проти позову та необхідні документи, або заяву про визнання позову.
Роз'яснити, що справа буде розглянута в порядку скороченого провадження одноособово, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі у такі строки:
не пізніше наступного дня з дня надходження до суду заяви відповідача про визнання позову;
не пізніше трьох днів з дня закінчення строку, передбаченого на надання заперечень, якщо до суду не було подано заперечення відповідача;
не пізніше п'яти днів з дня подання відповідачем заперечення проти позову.
Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути викладені в апеляційній скарзі на постанову Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.
Суддя:ОСОБА_1
| № рішення: | 49055433 |
| № справи: | 2-а-2963/11 |
| Дата рішення: | 12.08.2011 |
| Дата публікації: | 01.09.2015 |
| Форма документу: | Ухвала |
| Форма судочинства: | Адміністративне |
| Суд: | Металургійний районний суд міста Кривого Рогу |
| Категорія справи: | Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; соціального захисту; соціального захисту та зайнятості інвалідів; соціальних послуг, у тому числі:; соціального захисту дітей війни |
| Стадія розгляду: | Направлено до апеляційного суду (01.08.2011) |
| Дата надходження: | 03.03.2011 |
| Предмет позову: | Стягнення допомоги "Діти війни" |