33001 , м. Рівне, вул. Яворницького 59
"17" лютого 2011 р. Справа №5019/178/11
Суддя Василишин А.Р. розглянувши матеріали справи
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Рівнетелекомсервіс»
до відповідача підприємця ОСОБА_1
про стягнення в сумі 9 417 грн. 60 коп..
В засіданні приймали участь:
Від позивача: ОСОБА_2 (дов. № 01-02/2011 від 01.02.2011р.).
Від відповідача: не з'явився.
В судовому засіданні заслухано представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Рівнетелекомсервіс»(надалі -Позивач) з приводу позову.
Представник підприємця ОСОБА_1 (надалі -Відповідач) в судове засідання не з'явилися.
Водночас, 14 лютого 2011 року в господарський суд надійшла заява Відповідача з проханням про відкладення розгляду справи (а.с. 21).
Позивач не подав суду витребуваних ухвалою про порушення справи та прийняття позовної заяви до розгляду від 25 січня 2011 року (а.с. 1) в даній справі доказів, а саме: детальне нормативне обґрунтування (розписати норми, якими обґрунтовуються позовні вимоги); оригінали доданих до позову доказів.
Відповідач не подав суду витребуваних ухвалою про порушення справи та прийняття позовної заяви до розгляду від 25 січня 2011 року (а.с. 1) в даній справі доказів, а саме: відзив на позов, нормативне обґрунтування, докази.
За таких обставин спір не може бути вирішений у даному засіданні, а тому розгляд справи слід відкласти.
Керуючись пунктами 1, 2 статті 77 Господарського процесуального кодексу України, суд -
1. Розгляд справи відкласти на 2 березня 2011 року на 12:30 год.
2. Сторонам подати суду до 28 лютого 2011 року через канцелярію господарського суду, для їх реєстрації в порядку визначеному статтею 2-1 Господарського процесуального кодексу України:
а) позивачу: -;
б) відповідачу: відзив на позов, нормативне обґрунтування, докази.
3. Копію даної ухвали направити сторонам по справі.
4. Попередити сторони, що за невиконання вимог господарського суду передбачена відповідальність у відповідності з пунктом 5 статті 83 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя Василишин А.Р.