"09" вересня 2009 р.
Справа № 24/93-09-2970
За позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Геоморас Україна"
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Балтік СПОК"
про спонукання виконати зобов'язання згідно з договором та зміни умов договору
Суддя Оборотова О.Ю.
Суть спору: про спонукання виконати зобов'язання згідно з договором та зміни умов договору
Ухвалою господарського суду Одеської області від 10.07.2009р. порушено провадження у справі №24/93-09-2970 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Геоморас Україна" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Балтік СПОК" про спонукання виконати зобов'язання згідно з договором та зміни умов договору.
До господарського суду надійшла заява від позивача Товариства з обмеженою відповідальністю "Геоморас Україна" про відмову від позову до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "Балтік СПОК" про спонукання виконати зобов'язання згідно з договором та зміни умов договору, у зв'язку з врегулюванням всіх спірних питань.
Приймаючи до уваги, що позивач Товариство з обмеженою відповідальністю "Геоморас Україна" відмовилось від позову і відмову прийнято господарським судом, провадження у справі підлягає припиненню.
Керуючись п.4 ст.80, ст.86 ГПК України, суд, -
Провадження у справі припинити.
Суддя О.Ю. Оборотова
Підлягає публікації в ЄДРСР