Постанова від 19.02.2009 по справі 3-407/2009

№ 3-407/2009р.

ПОСТАНОВА

Іменем України

19 лютого 2009 року м. Хуст

Суддя Хустського районного суду Закарпатської області Довжанин М. М., розглянувши матеріали, які надійшли з Хустського МВ ГУМВС України у Закарпатській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, 1973 року народження, проживаючого за адресою,АДРЕСА_1, не працюючого,

за ст. 173 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

Громадянин ОСОБА_1., 18 лютого 2009 року біля 12 год., в м. Хуст по вул. Духновича, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, голосно кричав та виражався нецензурними словами в адресу прохожих громадян. На зауваження припинити хуліганські дії не реагував.

В судовому засіданні ОСОБА_1. вину свою у вчиненні правопорушення визнав.

За таких обставин суд констатує, що в діях правопорушника вбачаються ознаки правопорушення передбаченого ст. 173 КУпАП.

З урахуванням характеру вчиненого та особи правопорушника вважаю, що до правопорушника слід обрати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

ПОСТАНОВИВ:

Притягнути ОСОБА_1 за ст. 173 КУпАП України до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 51 грн.

Постанова може бути оскаржена на протязі 10 днів з дня її винесення до апеляційного суду Закарпатської області.

Суддя Хустського

районного суду підпис Довжанин М. М.

З оригіналом вірно:

Суддя Хустського

районного суду Довжанин М. М.

Попередній документ
4840626
Наступний документ
4840628
Інформація про рішення:
№ рішення: 4840627
№ справи: 3-407/2009
Дата рішення: 19.02.2009
Дата публікації: 08.10.2009
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Хустський районний суд Закарпатської області
Категорія справи: