Справа №: 2-951/2011
11 листопада 2011 року Южноукраїнський міський суд Миколаївської області
у складі: головуючого судді - Бобровського І. М.
при секретарі Зацепіній І.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Южноукраїнську Миколаївської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу ,
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2 про розірвання шлюбу укладеного 19 червня 1999 року.
В судове засідання сторони не з"явились, позивач надав письмову заяву в якій просить залишити позовну заяву без розгляду у зв'язку з примиренням з відповідачем.
У відповідності до п.5) ч.1 ст.207 Цивільно-процесуального кодексу України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо: позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Дослідивши письмові матеріали справи суд вважає, що заява про залишення позову без розгляду, закону не суперечить, інтересів сторін не порушує, та може бути задоволена судом.
Керуючись п.5) ч.1 ст. 207 ЦПК України, суд
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Миколаївської області через Южноукраїнський міський суд Миколаївської області в 5-денний строк з дня проголошення ухвали. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п'яти днів з дня отримання її копії.
Суддя Южноукраїнського міського суду ОСОБА_3