31 липня 2015 року
м. Дніпропетровськ
справа № 811/2844/13-а
Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Богданенко І.Ю., ознайомившись із матеріалами справи, апеляційною скаргою управління Пенсійного фонду України в м. Світловодську та Світловодському районі Кіровоградської області на ухвалу Кіровоградського окружного адміністративного суду від 07 травня 2015 року у справі за позовом управління Пенсійного фонду України в м. Світловодську та Світловодському районі Кіровоградської області до приватного підприємства «ФЛ і К» про стягнення заборгованості, -
Ухвалою Кіровоградського окружного адміністративного суду від 07 травня 2015 року відмовлено у задоволенні заяви управління Пенсійного фонду України в м. Світловодську та Світловодському районі Кіровоградської області про заміну сторони виконавчого провадження.
Не погодившись з ухвалою суду першої інстанції, управління Пенсійного фонду України в м. Світловодську та Світловодському районі Кіровоградської області подало апеляційну скаргу.
Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 19 червня 2015 року апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в м. Світловодську та Світловодському районі Кіровоградської області залишено без руху та запропоновано упродовж тридцяти днів з дня отримання ухвали, вказати інші підстави для поновлення строку апеляційного оскарження.
Згідно з повідомленням про вручення поштового відправлення, копію ухвали Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду про залишення апеляційної скарги без руху отримано управлінням Пенсійного фонду України в м. Світловодську та Світловодському районі Кіровоградської області 25 червня 2015 року (а.с. 79).
Управління Пенсійного фонду України в м. Світловодську та Світловодському районі Кіровоградської області, у встановлений судом строк, не вказало інші підстави для поновлення строку.
Відповідно до абзацу 2 частини 4 статті 189 Кодексу адміністративного судочинства України якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.
Враховуючи наведене, необхідно відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою управління Пенсійного фонду України в м. Світловодську та Світловодському районі Кіровоградської області на ухвалу Кіровоградського окружного адміністративного суду від 07 травня 2015 року.
Керуючись статтями 189, 212 Кодексу адміністративного судочинства України, -
Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою управління Пенсійного фонду України в м. Світловодську та Світловодському районі Кіровоградської області на ухвалу Кіровоградського окружного адміністративного суду від 07 травня 2015 року.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду протягом двадцяти днів.
Суддя І.Ю. Богданенко