Ухвала від 08.09.2011 по справі 2а-12669/11/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

м. Київ

08 вересня 2011 року № 2а-12669/11/2670

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Скочок Т.О., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї документами

ОСОБА_1

до Прокуратури Київської області

про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернувся ОСОБА_1 з позовом до Прокуратури Київської області з позовними вимогами про визнання неправомірними дії та зобов'язання вчинити певні дії.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя після одержання позовної заяви з'ясовує чи відповідає адміністративний позов вимогам, встановленим ст.106 цього Кодексу.

Пунктом четвертим ч.1 ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що в позовній заяві зазначається зміст позовних вимог згідно зі статтею 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.

Як вбачається з адміністративного позову, позивач в одній із заявлених позовних вимог просить встановити, що повнота перевірки та обгрунтованість рішень відповідача, прийнятих за його зверненнями від 10.09.2010 року не залежать від документів, які підтверджують факт його відрядження 05 серпня 2011 року.

Враховуючи вищенаведене, слід зазначити, що вказана позовна вимога не відповідає змісту ст.105 Кодексу адміністративного судочинства України.

Крім того, позивач просить зобов'язати відповідача здійснити відповідні заходи реагування щодо вимоги (або прохання відповідача), викладеного в листі від 09 серпня 2011 року. При цьому, позивач не зазначає, які заходи реагування він просить здійснити та щодо якої саме вимоги (або прохання відповідача).

Беручи до уваги викладене, позовну заяву подано без додержання вказаних вимог статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до частини 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлює строк, достатній для усунення недоліків.

Вказані вищенаведені недоліки позовної заяви позивачу слід усунути в п'ятиденний строк з дня отримання ним цієї ухвали, шляхом подання безпосередньо до канцелярії суду за адресою: м. Київ, вул. Командарма Каменєва, буд.8 корпус, 1, каб.11 з супровідним листом уточненої позовної заяви з врахуванням та усуненням вищезазначених недоліків. Крім того, позивачу слід надати копію уточненого адміністративного позову для відповідача.

Керуючись ст. ст. 106, 108, 160 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя Окружного адміністративного суду міста Києва, -

УХВАЛИВ:

1. Залишити позовну заяву ОСОБА_1 без руху .

2. Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання позивачем цієї ухвали для усунення недоліків позовної заяви.

3. Попередити заявника позову про те, що у випадку не усунення недоліків позовної заяви позовна заява буде повернута йому відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України.

4. Копію ухвали невідкладно надіслати особі, що звернулася із позовною заявою.

Ухвала набирає законної сили в порядку та в строки, передбачені ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України. Ухвала може бути оскаржена в порядку і строки передбачені ст.ст.185-187.

Суддя Т.О. Скочок