Справа № 2-о-59/11
17 серпня 2011 року
Костопільський районний суд Рівненської області в складі:
головуюча суддя - Грипіч Л.А.
при секретарі - Шлеюк В.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Костопіль цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин, заінтересована особа Маломидська сільська рада Костопільського району,
ОСОБА_1 звернувся в суд з заявою про встановлення факту родинних відносин, того, що він є сином ОСОБА_2.
Встановлення даного факту заявник, обгрунтовує тим, що йому необхідно вирішити питання про спадкування.
В судовому засіданні заявник позов підтримав, покликаючись на обставини викладені в позовній заяві.
Представник заінтересованої особи Маломидської сільської ради ОСОБА_3М не заперечувала проти встановлення факту, про який просить позивач.
Суд, заслухавши пояснення заявника, представника заінтересованої особи, допитавши свідків та дослідивши письмові докази по справі, вважає заявлені вимоги обгрунтованими.
Судом встановлені такі факти та відповідні їм правовідносини.
Встановлено, що в свідоцтві про смерть матері позивача зроблено помилково запис її прізвища „Рибачук” замість вірного „Рибарчук”.
Факт, про встановлення якого просить ОСОБА_1, має для нього юридичне значення.
Згідно свідоцтва про народження заявника його прізвище „Рибарчук” та у графі мати зроблено запис „Рибарчук Ольга Дмитрівна”, що не відповідає свідоцтву про смерть матері заявника, в якому записано „Рибачук Ольга Дмитрівна”.
З наданих заявником документів, а саме свідоцтва про смерть ОСОБА_4 1-ГЮ №103844, листа Маломидської сільської ради №154/02-08 від 29.06.2011р, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера - вбачається, що прізвище матері позивача - ОСОБА_2.
Допитані в суді свідки ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, підтвердили факт, що позивач є сином ОСОБА_2
Суд не має підстав ставити під сумнів достовірність і правдивість фактів, повідомлених свідками. Дані про їх заінтересованість в результаті розгляду справи відсутні.
Таким чином, зібрані у справі докази та їх належна оцінка, вказують на наявність підстав для задоволення заяви ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин, що передбачено п.1 ч.1 ст.256 ЦПК України.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.10, 60, 212, 256, 259 ЦПК України, суд
Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин, заінтересована особа Маломидська сільська рада Костопільського району - задовольнити.
Встановити, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, є сином ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, яка померла 15.01.2011 року.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Рівненської області через Костопільський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги в 10-денний строк з дня проголошення рішення.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя: Грипіч Л.А.
| № рішення: | 47772320 |
| № справи: | 2-о-59/11 |
| Дата рішення: | 17.08.2011 |
| Дата публікації: | 06.08.2015 |
| Форма документу: | Рішення |
| Форма судочинства: | Цивільне |
| Суд: | Костопільський районний суд Рівненської області |
| Категорія справи: | Цивільні справи (до 01.01.2019); Окреме провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення |
| Стадія розгляду: | Розглянуто: рішення набрало законної сили (06.06.2011) |
| Дата надходження: | 26.05.2011 |
| Предмет позову: | надання права на шлюб |
| 30.08.2024 14:00 | Ленінський районний суд м. Запоріжжя |
| 02.09.2024 15:00 | Ленінський районний суд м. Запоріжжя |