Ухвала від 31.07.2015 по справі 825/2036/15-а

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа 825/2036/15-а

Суддя доповідач Файдюк В.В.

УХВАЛА

31 липня 2015 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Файдюк В.В., перевіривши апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства ''Чернігівавтосервіс'' на ухвалу Чернігівського окружного адміністративного суду від 16 липня 2015 року у справі за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства ''Чернігівавтосервіс'' до Управління Пенсійного фонду України в м. Чернігові про визнання незаконними дій, визнання незаконним і скасування рішення, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Чернігівського окружного адміністративного суду від 16 липня 2015 року адміністративний позов Публічного акціонерного товариства ''Чернігівавтосервіс'' до Управління Пенсійного фонду України в м. Чернігові про визнання незаконними дій, визнання незаконним і скасування рішення - залишено без розгляду.

На вказану ухвалу суду позивачем подано апеляційну скаргу.

Перевіривши вказану апеляційну скаргу, вважаю, що вона не може бути прийнята до провадження та підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам статті 187 Кодексу адміністративного судочинства України з наступних підстав:

- до апеляційної скарги не додано документ про сплату апелянтом судового збору або клопотання про звільнення від такої сплати.

Необхідно зазначити, що зазначена законодавча норма не передбачає можливість долучення до апеляційної скарги копії документу про сплату апелянтом судового збору, а тому підтвердженням такої сплати може бути лише оригінал платіжного документу.

Судовий збір при зверненні до адміністративного суду сплачується в порядку, встановленому законодавством України, розмір судового збору визначається відповідно до Закону України «Про судовий збір» від 08 липня 2011 року (набрав чинності з 01 листопада 2011 року).

Так, відповідно до пп. 6 п. 3 ч. 2 статті 4 Закону України «Про судовий збір» - ставки судового збору встановлюються у таких розмірах - за подання до адміністративного суду апеляційної і касаційної скарг на ухвалу суду - 0, 05 розміру мінімальної заробітної плати.

Тобто, апелянтом при подачі апеляційної скарги не виконані вимоги вищевказаної норми процесуального законодавства.

Таким чином, апелянту необхідно усунути недоліки, зазначені в даній ухвалі, а саме додати документ про сплату судового збору в розмірі 60,90 грн, що дорівнює сумі встановленій законодавством на день подання апеляційної скарги.

Оскільки вищевказані обставини перешкоджають прийняттю апеляційних скарг до провадження суду апеляційної інстанції, у відповідності із ст.ст. 187, 108 КАС України, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху, а апелянту надається строк для усунення недоліків.

Керуючись ст.ст. 108, 187, 189 КАС України,

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства ''Чернігівавтосервіс'' на ухвалу Чернігівського окружного адміністративного суду від 16 липня 2015 року у справі за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства ''Чернігівавтосервіс'' до Управління Пенсійного фонду України в м. Чернігові про визнання незаконними дій, визнання незаконним і скасування рішення - залишити без руху та надати апелянту строк для усунення недоліків до 31 серпня 2015 року.

В разі невиконання вимог суду до строку встановленого судом апеляційна скарга буде визнана неподаною та повернута апелянту.

Ухвала набирає законної сили в порядку, встановленому статтею 254 КАС України та може бути оскаржена безпосередньо до адміністративного суду касаційної інстанції в порядку і строки, встановлені статтею 212 КАС України.

Суддя Файдюк В.В.