Справа №784/3665/13 07.10.2013
Провадження №22-ц/784/3001/13
Категорія 27
2013 року, жовтня місяця, 7 дня судова колегія судової палати в цивільних справах апеляційного суду Миколаївської області в складі:
головуючої - Шаманської Н.О.,
суддів - Данилової О.О., Лівінського І.В.,
заслухавши суддю-доповідача ОСОБА_1, -
По цивільній справі за апеляційною скаргою публічного акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк” на рішення Центрального районного суду м. Миколаєва від 25 березня 2013 року по справі за позовом публічного акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк” до ОСОБА_2 про визнання договору іпотеки дійсним, звернення стягнення на предмет застави, вселення та за позовом третьої особи ОСОБА_3 до публічного акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк” про визнання недійсним кредитного договору та договору іпотеки проведені необхідні підготовчі дії для розгляду справи у суді апеляційної інстанції.
Керуючись ст. ст. 301, 302 ЦПК України, -
Закінчити проведення підготовчих дій, які пов'язані з забезпеченням апеляційного розгляду справи.
Призначити цивільну справу до розгляду в апеляційній інстанції на 24 жовтня 2013 року на 08.30 год. в приміщенні апеляційного суду Миколаївської області.
Про місце та час судового засідання повідомити позивача, відповідача, третю особу, представників відповідача та третьої особи.
Головуюча:
Судді: