Постанова від 21.11.2012 по справі 1507/3197/12

БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21.11.2012

Справа № 1507/3197/12

Провадження № 3/1507/1496/12

21.11.2012 року, суддя Болградського районного суду Одеської області, ОСОБА_1, розглянувши адміністративні матеріали відносно

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянки України, головного бухгалтера ТОВ "Бессарабія Плюс", зареєстрованої та проживаючої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3,

про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 41 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

14.11.2012 року державним інспектором праці ТДІзПП в Одеській області на підставі виконання службових обов'язків, проведена перевірка дотримання норм законодавства про працю та загальнообов'язкове державне соціальне страхування ТОВ "Бессарабія Плюс", головним бухгалтером якого являється ОСОБА_2

В процесі перевірки були виявлені наступні порушення норм трудового законодавства:

- ст. 107 КЗпП України, щодо оплати роботи в святкові та неробочі дні;

- ст. 106 КЗпП України, щодо оплати роботи у надурочний час.

За цим фактом головним державним інспектором праці, ОСОБА_3, відносно головного бухгалтера ТОВ "Бессарабія Плюс", ОСОБА_2, складений протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 41 КУпАП.

В судовому засіданні ОСОБА_2 свою провину в скоєнні вказаного правопорушення визнала повністю, розкаялася та просила суд строго її не карати.

Факт скоєного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 15-14-015/0688 від 14.11.2012 року, актом перевірки дотримання норм трудового законодавства № 15-14-015/0921 від 14.11.2012 року та іншими матеріалами справи.

При таких обставинах суддя приходить до висновку про те, що в діях ОСОБА_2 містяться ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 41 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

При визначенні виду та міри адміністративного стягнення ОСОБА_2, суддя враховує суспільно-небезпечний характер вчиненого останнім правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують та обтяжують його відповідальність, а також те, що він вперше притягується до адміністративної відповідальності.

З урахуванням викладеного, суддя вважає необхідним і достатнім стягненням для правопорушника призначити штраф в межах санкції інкримінованої статті.

Керуючись ст. ст. 9, 11, 41, 249, 283-285, Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 визнати винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 41 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення і на підставі санкції цієї статті призначити їй адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 510.00 гривен.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду Одеської області через Болградський районний суд Одеської області.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку оскарження.

Суддя: С.В. Кодінцева

Попередній документ
47623538
Наступний документ
47623540
Інформація про рішення:
№ рішення: 47623539
№ справи: 1507/3197/12
Дата рішення: 21.11.2012
Дата публікації: 03.08.2015
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Болградський районний суд Одеської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці